Головна/Вбити пухлину та захисти серце і легені: променева терапія при раку грудей
11.04.2024

Вбити пухлину та захисти серце і легені: променева терапія при раку грудей

Саме наша аппаратура, сучасний лінійний прискорювач Elekta Synergy® і унікальна для України система TomoTherapy. дозволяє використовувати технологію IMRT — радіотерапію з модуляцією інтенсивності.

Що дає використання сучасних методик планування променевої терапії і чому застарілі кобальтові апарати є небезпечними при лікуванні раку грудей?

1. Однорідність опромінення молочної залози: як наслідок, хороший косметичний результат після органозберігаючих операцій; відсутність або незначна деформація молочної залози після променевої терапії.

2. Можливість застосування «буста», тобто опромінення ложа пухлини після органозберігаючих операцій.
Цю процедуру неможливо провести на кобальтових апаратах, тому що необхідно чітко “бачити” місце, тобто необхідна візуалізація.

3. Захист серця, особливо при лівосторонній локалізації пухлини і після мастектомії.
Це критично важливо, тому що багато жінок через 3 – 5 років після променевої терапії на кобальтових апаратах страждають на ішемічну хворобу серця, причому у важкій формі.

4. Захист легень. При лікуванні на старих апаратах нерідкі виражені пневмофібрози, розвиток дихальної недостатності, часті бронхіти.
Наші пацієнтки позбавлені таких ускладнень.

5. Можливість проводити променеву терапію при наявності імплантатів у грудях.

Щоб отримати інформацію про променеву терапію молочних залоз і записатися на консультацію до фахівця, телефонуйте на номери гарячої лінії вказанні на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху