Головна/Відстань — не перешкода для обміну досвідом. оперуємо командою
11.04.2024

Відстань — не перешкода для обміну досвідом. оперуємо командою

Оперативні втручання — один з основних методів лікування багатьох захворювань: як доброякісних, так і злоякісних. У нашому центрі проводять навіть найскладніші операції, і хірурги вважають за краще використовувати щадні методи.
Провідне місце належить лапароскопії — малотравматичному способу, при якому не роблять великих розрізів.

Величезне значення мають майстерність лікарів і клас обладнання (лапароскопічна стійка Stryker), яким оснащена операційна. На базі TomoClinic разом із нашими фахівцями нерідко проводять операції відомі хірурги з інших міст. Відстань — не перешкода для обміну досвідом.

25 січня онкоуролог, хірург Національного інституту раку Олександр Стаховський прибув з Києва, щоб разом з нашими фахівцями, головним лікарем Степаном Крулько і онкоурологом Ярославом Пароконним, виконати лапароскопічне видалення пухлини наднирника.

Це було непросте хірургічне втручання, тому що пухлина розташована у складній анатомічній ділянці. Операція пройшла успішно. «Завтра пацієнт буде вже вдома», — підкреслив Олександр Стаховський після її завершення.

Обмін досвідом і знаннями між фахівцями вкрай важливий, тому що малоінвазивна, малотравматична хірургія дає пацієнтам незаперечні переваги. Нетривалий період госпіталізації, який зазначив доктор Стаховський, — одне з них.

Наш пацієнт дійсно був виписаний на другу добу. Тепер у результаті гістологічного аналізу визначиться характер утворення (доброякісне або злоякісне). Від цього буде залежати подальша тактика лікування.

Така командна робота допомагає нам удосконалювати хірургічні навички і вміння.
А що може бути краще, ніж обмін досвідом? Тільки постійний обмін досвідом! Тому ми готові проводити спільні операції на регулярній основі.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Здоров’я молочної залози Лікування
12.07.2024

Здоров’я молочної залози

Здоров’я молочної залози – тема, яка хвилює багатьох жінок і вимагає особливої уваги. Чи знали ви, що вчасне виявлення та профілактика можуть врятувати ваше життя? Як лікар, я бачив безліч випадків, коли знання і своєчасні дії робили справжні дива. У цій статті я поділюся з вами найважливішими аспектами здоров’я молочних залоз, які повинна знати кожна […]

караськов
Дмитро Караськов
Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання? Лікування
10.07.2024

Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання?

З кожним роком вивчення генетики набирає все більшої популярності, відкриваючи нові горизонти в розумінні складних процесів, які відбуваються в нашому організмі. Одним з таких процесів є розвиток раку. Існує багато факторів, які можуть вплинути на виникнення цього захворювання, і одним із них є спадковість. Генетичні зміни, або мутації, які можуть бути передані від батьків до […]

гречанюк
Вікторія Гречанюк
Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити? Лікування
6.07.2024

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?

Онкологічні обстеження відіграють важливу роль у ранньому виявленні та ефективному лікуванні онкопатології. Рання діагностика дозволяє виявити рак на ранніх стадіях, коли він ще не поширився і лікування може бути найбільш успішним. Різні типи онкології вимагають різних підходів до обстеження, і регулярні медичні обстеження можуть суттєво підвищити шанси на успішне лікування. Важливо знати, які обстеження необхідно […]

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?
Степан Крулько
Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт? Лікування
4.07.2024

Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт?

Хіміотерапія є одним з основних методів лікування онкологічних захворювань, який використовує потужні медикаменти для знищення ракових клітин. Хоча вона може бути дуже дієвою, хіміотерапія часто супроводжується побічними ефектами, що можуть викликати значний дискомфорт. Знання про те, як зменшити ці побічні ефекти, може суттєво покращити якість життя пацієнтів під час терапії. Одним з найбільш поширених побічних […]

лікар 8
Валерія Бірюк
Доверху