Головна/Вілл Сміт пройшов колоноскопію. А ви?
11.04.2024

Вілл Сміт пройшов колоноскопію. А ви?

Уіллард Крістофер «Вілл» Сміт-молодший (англ. Will Smith) більше відомий як Вілл Сміт. Це один із найталановитіших американських акторів, усім нам любий.

Коли Віллу Сміту виповнилося 50 років, він провів частину свого дня в клініці, де йому зробили першу колоноскопію: https://www.healio.com/news/gastroenterology/20191114/everyone-needs-to-see-this-will-smith -gets-a-colonoscopy

Знаменитий актор вперше проходив обстеження на колоректальний рак, але, на відміну від більшості людей, вирішив поділитися своїм досвідом і опублікував відеоблог на своїй сторінці в YouTube.

У відео Сміт знайомить глядачів з усім процесом успішного завершення колоноскопії, відповідає разом зі своїм лікарем Алою Стенфорд на деякі питання про процедуру, про підготовку кишківника до колоноскопії та про відновлювальний період після процедури.

Ми не закликаємо вас публікувати відеоблоги, але…

Якщо вам вже виповнилося 50 років, пройдіть колоноскопію. Нагадуємо, що це дослідження дозволяє повністю обстежити внутрішню поверхню слизової оболонки товстого кишківника і частини тонкого.

У ході колоноскопії наші лікарі виявляють поліпи, запальні процеси, виразки, злоякісні новоутворення кишківника. Одна з переваг методу — можливість провести паралельно з діагностикою лікування (видалити поліпи, які можуть переродитися в злоякісну пухлину).

Наш центр оснащений новітньою апаратурою експертного класу — цифровою відео-ендоскопічною системою FUJINON EPX-4450HD. Дослідження виконує фахівець, який має великий досвід і високу кваліфікацію. Ми працюємо за міжнародними протоколами, що відповідають світовим стандартам якості і безпеки медичних послуг.

Згідно з міжнародними рекомендаціями, колоректальний скринінг необхідно пройти всім чоловікам та жінкам, яким виповнилося 50 років.

Щоб отримати інформацію і записатися на колоноскопію, телефонуйте на номери, які ви бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху