Головна/Візит наших спеціалістів до Угорщини для навчального курсу
11.04.2024

Візит наших спеціалістів до Угорщини для навчального курсу

Можливість навчати персонал за кордоном та у Європі відрізняє наш заклад від інших.  Інженер-радіолог Катерина Гуменюк та завідуюча лікувальним відділенням TomoClinic Наталія Серьогіна щойно відвідали містечко Дебрецен (Угорщина) — саме там відбувся Навчальний курс «SRS/SRT контроль злоякісних інтракраніальних пухлин легень, черевної порожнини та раку простати. Роль медичного фізика в радіохірургії». Цю подію організувало Міжнародне товариство радіохірургії (ISRS).

Наші спеціалісти відвідали курс для отримання додаткової інформації та рекомендацій щодо проведення стереотаксичної радіохірургії. Катерина та Наталія також ознайомилися з вимогами до створення та верифікації терапевтичних планів.

Які доповіді міжнародних спеціалістів були заслухані?

  1. Стереотаксична радіотерапія при метастазах в головному мозку.
  2. Передопераційна SRS до резекції метастазів головного мозку великих розмірів.
  3. SABR для підшлункової залози з використанням системи Calypso, яка необхідна для точного відстеження пухлини в режимі реального часу. Завдяки виявленню найменшого руху пухлини система Calypso дозволяє доставляти високі дози опромінення безпосередньо в пухлину, уникаючи здорових оточуючих тканин.
  4. Проведення протонної терапії: перші результати.
  5. SRS/SRT при первинному раку легені та метастазах в легені.
  6. Медична фізика для радіохірургії.
  7. SRS/SRT при злоякісних новоутвореннях підшлункової залози та печінки. Використання 4D CT. Розрахунок терапевтичного плану. Проведення верифікації терапевтичних планів.
  8. Дозовий розподіл та градієнт дози при SRT.

Також були організовані симпозіуми від компаній Elekta та Varian. Отримані знання дозволять нашим фахівцям впровадити певні інновації та методи в свою практичну діяльність.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху