Головна/Візьміть відповідальність за своє життя у свої руки
11.04.2024

Візьміть відповідальність за своє життя у свої руки

Як сталося, що в мене вже не початкова стадія раку? Чи можна тепер хворобу вилікувати? Яке лікування допоможе? Що зміниться у моєму повсякденному житті?

Такі питання часто звучать у кабінетах наших лікарів.

Ми піднімаємо цю гостру і чутливу тему, тому що проблема може торкнутися кожного. На жаль, у країні все ще існує система передачі пацієнта «по ланцюжку» від лікаря до лікаря, ходіння по колу з кабінету до кабінету, звернення до хірурга замість онколога і… непоправна втрата часу. Коли у спеціалізованому центрі діагноз рак таки встановлюють, залишається відкритим питання: «Чому ви одразу до нас не прийшли, коли виникли перші підозри?».

Адже ми наповнюємо сайт, ведемо сторінки в соціальних мережах саме для того, щоб надавати людям важливу для життя інформацію.

Тож ще раз нагадуємо! При будь-яких підозрах, тривожних симптомах, виявлених новоутвореннях звертайтеся до клінічного онколога.

Знайте, що, залежно від скарг, сімейний лікар може послати вас на УЗД, рентген або інші дослідження. Якщо буде виявлено новоутворення, терапевт має направити вас до онколога.

Рак чи не рак — відповідь ви отримаєте у спеціалізованому центрі. Клінічний онколог розбереться досконально у ситуації. Якщо діагноз рак встановлять, до свого терапевта ви повернетеся після лікування для подальшої медичної підтримки.

Оскільки один метод не дає повної картини, у нашому центрі проводять різні дослідження. На підставі результатів фахівці дізнаються, чи є у вас рак, і визначать стадію захворювання. Тільки правильний діагноз приведе до успіху лікування.

Тому йдіть до професіоналів. В онкологічному центрі ви не ходитимете по колу, а відразу потрапите до фахівців високого класу. Можливо, почуєте добрі новини, коли лікарі знімуть підозри на рак.

Наша спільна мета — раннє виявлення, ретельне дослідження та швидкий початок лікування. Команда фахівців TomoClinic націлена на результат щодня.
Візьміть відповідальність за своє життя у свої руки. Адже чим менше пухлина і чим раніше виявлена, тим вищі шанси на одужання.

Телефонуйте на номер, який бачите на сайті, щоб отримати інформацію та записатися на консультацію.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

Лікування онкологічних захворювань завжди є складним та індивідуальним процесом. Тому вибір методу, який буде застосовуватися, залежить від багатьох факторів, таких як тип раку, стадія захворювання, загальний стан пацієнта та його власні побажання. Отже, важливо розуміти, що немає універсального “найкращого” методу лікування, оскільки кожен випадок є унікальним. Хірургічне втручання є одним із основних методів боротьби з […]

Який метод лікування онкології є найкращим?
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я.

Нові технології та досягнення у лікуванні раку повністю змінили уявлення про можливості медицини. Пацієнти після лікування онкологічних захворювань сьогодні можуть повернутися до повноцінного життя. Вчені сподіваються, що цей прогрес буде зростати з кожним роком. І докладають до цього багато зусиль. Завдяки чому це можливо? На щастя, люди стали більш свідомо ставитися до свого здоров’я, а […]

лікар 18
Алла Кухар
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Топ-5 способів профілактики раку Лікування
11.06.2024

Топ-5 способів профілактики раку

Відповідей на запитання: як жити, щоб не захворіти на рак, або як ніколи не захворіти на рак – не існує, але можна постаратися зробити все, що залежить безпосередньо від вас. Профілактика раку включає в себе ряд простих, але дуже важливих кроків, які допоможуть зменшити ризик захворювання. Здорове харчування Включайте в раціон більше фруктів, овочів, цільнозернових […]

Топ-5 способів профілактики раку
Степан Крулько
Доверху