Головна/Візьміть відповідальність за своє життя у свої руки
11.04.2024

Візьміть відповідальність за своє життя у свої руки

Як сталося, що в мене вже не початкова стадія раку? Чи можна тепер хворобу вилікувати? Яке лікування допоможе? Що зміниться у моєму повсякденному житті?

Такі питання часто звучать у кабінетах наших лікарів.

Ми піднімаємо цю гостру і чутливу тему, тому що проблема може торкнутися кожного. На жаль, у країні все ще існує система передачі пацієнта «по ланцюжку» від лікаря до лікаря, ходіння по колу з кабінету до кабінету, звернення до хірурга замість онколога і… непоправна втрата часу. Коли у спеціалізованому центрі діагноз рак таки встановлюють, залишається відкритим питання: «Чому ви одразу до нас не прийшли, коли виникли перші підозри?».

Адже ми наповнюємо сайт, ведемо сторінки в соціальних мережах саме для того, щоб надавати людям важливу для життя інформацію.

Тож ще раз нагадуємо! При будь-яких підозрах, тривожних симптомах, виявлених новоутвореннях звертайтеся до клінічного онколога.

Знайте, що, залежно від скарг, сімейний лікар може послати вас на УЗД, рентген або інші дослідження. Якщо буде виявлено новоутворення, терапевт має направити вас до онколога.

Рак чи не рак — відповідь ви отримаєте у спеціалізованому центрі. Клінічний онколог розбереться досконально у ситуації. Якщо діагноз рак встановлять, до свого терапевта ви повернетеся після лікування для подальшої медичної підтримки.

Оскільки один метод не дає повної картини, у нашому центрі проводять різні дослідження. На підставі результатів фахівці дізнаються, чи є у вас рак, і визначать стадію захворювання. Тільки правильний діагноз приведе до успіху лікування.

Тому йдіть до професіоналів. В онкологічному центрі ви не ходитимете по колу, а відразу потрапите до фахівців високого класу. Можливо, почуєте добрі новини, коли лікарі знімуть підозри на рак.

Наша спільна мета — раннє виявлення, ретельне дослідження та швидкий початок лікування. Команда фахівців TomoClinic націлена на результат щодня.
Візьміть відповідальність за своє життя у свої руки. Адже чим менше пухлина і чим раніше виявлена, тим вищі шанси на одужання.

Телефонуйте на номер, який бачите на сайті, щоб отримати інформацію та записатися на консультацію.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху