Головна/Штучний інтелект в ендоскопії застосували у Тomoclinic
11.04.2024

Штучний інтелект в ендоскопії застосували у Тomoclinic

13 листопада на базі наукового центру нашої клініки відбувся семінар «Ендоскопічний скринінг раку шлунку та кишківника» з проведенням майстер-класу, під час якого використовувалися новітнє обладнання і технології штучного інтелекту CAD-EYE від Fujifilm. Апаратуру для проведення заходу надала компанія Harwind.

Головним спікером і ведучим семінару виступив Владислав Яковенко — відомий в Україні та Європі хірург-ендоскопіст, кандидат медичних наук, керівник відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії клініки «Оберіг»; досвідчений лікар зі стажем понад 29 років.

Це був винятковий за своєю важливістю майстер-клас, тому що Владислав Яковенко застосував технологію штучного інтелекту для дослідження органів шлунково-кишкового тракту.

У семінарі взяли участь лікарі-ендоскопісти, онкологи, хірурги і керівники клінік із різних регіонів України. Окрім спеціалістів із Кропивницького і області, нашими гостями були фахівці з Дніпропетровська, Одеси, Кривого Рогу.
Учасники семінару прослухали лекцію доктора Яковенка «Ендоскопічний скринінг раку шлунку і кишківника» і отримали можливість побачити «живу» хірургію — пряму трансляцію з операційної гастроскопії та колоноскопії з використанням експертної системи ендоскопічної візуалізації Eluxeo зі штучним інтелектом. Паралельно відбувалася трансляція на нашому каналі YouTube.

«Ендоскопічна діагностика ранніх форм раку шлунку і кишківника з використанням штучного інтелекту дозволяє значно підвищити якість обстеження, кількість виявлених новоутворень, і, таким чином, суттєво знизити ризик розвитку раку кишківника і раку шлунку», — зазначив Владислав Яковенко.

Рак шлунку і кишківника — хвороби, які часто виявляють на пізніх стадіях. Як підкреслив доктор Яковенко, новітні технології дозволяють втрутитися в процес на етапі передракових змін або на етапі раннього раку, коли можна вилікувати пацієнта без травматичної операції, подальшої хіміотерапії, опромінення і зберегти людині якість життя.

Це був перший етап циклу науково-практичних семінарів із застосування інноваційних методів в ендоскопії. У найближчий час на базі нашої клініки пройдуть ще два заходи з проведенням більш складних втручань, використанням тренінгових технологій і найдосконалішого ендоскопічного обладнання.

У лікарів-учасників знов буде унікальна можливість підвищити рівень професіоналізму, поглибити знання, удосконалити навички ендоскопічного скринінгу.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху