Головна/Вплив родини, друзів та близьких на процес одужання
11.04.2024

Вплив родини, друзів та близьких на процес одужання

Продовжуємо ділитися нашими підказками щодо того, як пацієнту впоратись з хворобою на психологічному рівні.Робити це наодинці доволі важко, тож важливо підключати підтримуюче оточення.

Взаємовідносини пацієнта з іншими людьми впливають як на наслідки захворювання, так і на здатність самого пацієнта впоратись з ним. Сімейні відносини можуть трансформуватися в ході захворювання: змінюється статус та ролі в родині. Це зазвичай впливає на якість сімейних відносин.

Дослідження психологів довели: пацієнти з широким колом спілкування мають більш високий рівень емоційної підтримки і краще адаптуються до захворювання.
Здатність членів сім’ї та близького оточення забезпечити емоційну підтримку залежить від їхньої власної реакції на захворювання. Тому в процесі лікування важливо, щоби родина та знайомі пацієнта також отримували фахову психологічну допомогу.

Підтримати пацієнта у важких ситуаціях може допомогти родич або близька людина, але професійно та ефективно — лише психолог. В нашому центрі працює висококласний психолог Яніна Петренко. Запишіться на прийом за номером клініки — 0 800 33 15 03.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху