Головна/Як пацієнту переконатися, що він отримав повний обсяг лікування?
11.04.2024

Як пацієнту переконатися, що він отримав повний обсяг лікування?

Під час перебування у TomoClinic пацієнти отримують повний спектр безпечного, якісного, індивідуалізованого, міждисциплінарного лікування та догляду, якого вони потребують. Це важливо для забезпечення їхнього швидкого одужання, збереження та покращення якості життя.

Для контролю пацієнтами всього процесу лікування ввели систему моніторингу.

Це об’єктивна якісна і кількісна оцінка ефективності променевого або хіміотерапевтичного лікування.

Наша програма моніторингу дозволяє проводити кількісну оцінку ефективності лікування вже через кілька днів (в деяких випадках) і до 2-3 місяців з моменту початку лікування, коли можна порівняти розміри і стан пухлини до і після лікування.

Завдяки даному моніторингу лікар може оперативно підкоригувати програму лікування в процесі.

Після проходження курсу протипухлинної терапії пацієнт отримує план моніторингу у вигляді звітних фото зони опромінення, його планування дозами: план-факт, взятий з програми апарату TomoTherapy®, який робив опромінення, і розшифровка.

На них чітко видно дози, які планувалися і поставлялися фактично, зміни в розмірах пухлини «до» і «після», що дозволяє контролювати результати лікування і самому пацієнту.

Загалом, надання якісної та доступної медичної допомоги пацієнтам з онкологічними захворюваннями є одним із пріоритетних завдань сучасної медицини. Ми забезпечуємо пацієнтам не лише ефективне лікування, але і психологічну підтримку та інформаційну базу для прийняття обґрунтованих рішень щодо їхнього здоров’я.

За Програмою медичних гарантій променева та хімієтерапія у є БЕЗОПЛАТНИМИ для пацієнтів!

Запис на консультацію:

м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху