Головна/Якісна діагностика — перший крок до одужання!
11.04.2024

Якісна діагностика — перший крок до одужання!

Відкриваємо рубрику «Пост від нашого лікаря». В ній ви знайдете корисну інформацію від наших фахівців і зможете зорієнтуватися в складному медичному світі.

Сьогодні поговоримо з нашим лікарем-рентгенологом про якість діагностики.
Toshiba — це не тільки відомі на весь світ телевізори та кондиціонери. Цей великий японський і міжнародний концерн виробляє все від побутової техніки до медичного обладнання.

І безпосередньо допомагає лікарям і пацієнтам. Як саме?

Зокрема, техніка бренду Toshiba стає у нагоді для діагностики, наприклад, захворювань передміхурової залози у чоловіків. Нажаль, ризик цієї недуги зростає разом з віком, тож маємо бути уважними до свого здоров’я і перевіряти його в плановому порядку.

В чому переваги діагностики в центрі TomoClinic?

1. В клініці встановлено високопольний апарат МРТ Саnon 1,5 тесла, що дає високий ефект у діагностиці захворювань. Така техніка дозволяє отримувати детальні результати і зображення високої якості.
2. Це, в свою чергу, допомагає лікарю визначити точний діагноз, а пацієнту — знати, що саме лікувати.
3. Використання спеціальної речовини — контрасту — дає можливість зафіксувати навіть мікроскопічні новоутворення, що ще не встигли розповсюдитись в організмі і які можна вилікувати без хірургічного втручання.

Для порівняння: якщо ви пройдете МРТ на більш дешевому низкопольному апараті і без контрасту, то скоріш за все отримаєте неякісне зображення, тож лікар може поставити хибний діагноз, а ви витратите кошти дарма або проґавите серйозне захворювання.

Які «бонуси» має рання діагностика захворювань?

  • лікування розпочинається на ранніх стадіях
  • пацієнт уникає інвалідності
  • якість життя зберігається на високому рівні

Радимо слідкувати за власним здоров’ям і надавати перевагу якісним дослідженням.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху