Головна/Якісна діагностика — перший крок до одужання!
11.04.2024

Якісна діагностика — перший крок до одужання!

Відкриваємо рубрику «Пост від нашого лікаря». В ній ви знайдете корисну інформацію від наших фахівців і зможете зорієнтуватися в складному медичному світі.

Сьогодні поговоримо з нашим лікарем-рентгенологом про якість діагностики.
Toshiba — це не тільки відомі на весь світ телевізори та кондиціонери. Цей великий японський і міжнародний концерн виробляє все від побутової техніки до медичного обладнання.

І безпосередньо допомагає лікарям і пацієнтам. Як саме?

Зокрема, техніка бренду Toshiba стає у нагоді для діагностики, наприклад, захворювань передміхурової залози у чоловіків. Нажаль, ризик цієї недуги зростає разом з віком, тож маємо бути уважними до свого здоров’я і перевіряти його в плановому порядку.

В чому переваги діагностики в центрі TomoClinic?

1. В клініці встановлено високопольний апарат МРТ Саnon 1,5 тесла, що дає високий ефект у діагностиці захворювань. Така техніка дозволяє отримувати детальні результати і зображення високої якості.
2. Це, в свою чергу, допомагає лікарю визначити точний діагноз, а пацієнту — знати, що саме лікувати.
3. Використання спеціальної речовини — контрасту — дає можливість зафіксувати навіть мікроскопічні новоутворення, що ще не встигли розповсюдитись в організмі і які можна вилікувати без хірургічного втручання.

Для порівняння: якщо ви пройдете МРТ на більш дешевому низкопольному апараті і без контрасту, то скоріш за все отримаєте неякісне зображення, тож лікар може поставити хибний діагноз, а ви витратите кошти дарма або проґавите серйозне захворювання.

Які «бонуси» має рання діагностика захворювань?

  • лікування розпочинається на ранніх стадіях
  • пацієнт уникає інвалідності
  • якість життя зберігається на високому рівні

Радимо слідкувати за власним здоров’ям і надавати перевагу якісним дослідженням.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху