Головна/Якісні інфузомати для проведення якісної хіміотерапії онкопацієнтів
11.04.2024

Якісні інфузомати для проведення якісної хіміотерапії онкопацієнтів

Зазвичай інфузомати застосовуються для контрольованої доставки рідин в організм пацієнта. В процесі лікування онкологічних хвороб ця потреба у чітко дозованому введенні лікарських засобів виникає щоденно. Сучасні інфузомати для дозованого введення ліків мають значні переваги у порівнянні із звичайними краплинними системами. Особливо для онкопацієнта, адже це дозволяє медперсоналу працювати більш зручно та надавати стаціонарну медичну допомогу на більш сучасному рівні. До того ж, без якісної подачі препарату через якісний інфузомат хіміотерапія не буде ефективною. А з ним можна використовувати високоактивні лікарські засоби та розчини, зменшується медикаментозне навантаження на самого пацієнта.

В нашій онкологічній клініці використовується технологія інфузії від німецького виробника B. Braun Compact Plus. Це нове покоління інфузоматів, наступний крок до підвищення безпеки пацієнтів, новий рівень якості лікування. Пристрій компактний та надійний, німці створили його з гаслом «Час піклуватися». Нова стійка поєднує в собі «Infusomat compact plus» та систему, якою до пацієнта доставляється ефективний лікарський препарат.

Робота інтуїтивно зрозуміла, є чітка навігація по меню, яскравий кольоровий дисплей, потужний акумулятор, що працює поза мережею. Вбудована електрона система дозволяє задати певну програму. Можна точно розраховувати дозування, керувати швидкістю подачі препаратів та навантаженням. Тут є корисна інтегрована бібліотека ліків та зручні кольорові роз’єми.

«Компакт-плюс» від B. Braun інтегрує найсучасніші технологічні досягнення. А це простота та надійність лікування для онкопацієнта. Такі медичні прилади потрібні їм цілодобово, адже хіміотерапія має надаватись згідно розроблених міжнародних схем лікування раку.

Цей надсучасний інфузомат був вкрай необхідним в TomoClinic. Тому його поява дасть змогу вводити ліки в будь-який час декількома способами, запам’ятовувати процедури для внутрішньовенної хіміотерапії, сприятиме кращому результату лікування.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху