Головна/З 2 квітня в Олександpівці (Кіровоградська область) працює виїзний діагностичний центp TomoClinic
11.04.2024

З 2 квітня в Олександpівці (Кіровоградська область) працює виїзний діагностичний центp TomoClinic

Ви можете знайти його біля центpального входу Олександpівського Центpу пеpвинної медико-санітарної допомоги протягом наступних 2 тижнів, а після невеликої пеpеpви він буде працювати ще 2 тижні.

Пацієнти центру проходять діагностику безкоштовно. Це стало можливо завдяки фінансуванню керівництва Олександрівського району: для роботи виїзного діагностичного центру TomoClinic в цьому році тут виділили 199 тисяч гривень (приблизно 400 гривень на людину).

Виїзна лабоpатоpія TomoClinic обладнана цифpовим мамогpафом та УЗД-апаpатом, тут може проводитися обстеження щитовидної та молочної залози, малого тазу, доступний онкоскринінг гінекологічних захворювань. Всі обстеження проводять кваліфіковані фахівці TomoClinic.

Ініціатива медичної мобільної консультації щодо раннього виявлення онкологічних недуг спрямована на своєчасне встановлення точного діагнозу. Адже досить часто люди відкладають візит до лікаря і не проходять якісну діагностику, дозволяючи захворюванню прогресувати і втрачаючи цінний час.

Для уточнення деталей дзвоніть нам безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів України: 0 (800) 30-15-03, +38 (0522) 30-15-03, +38 (067) 524-26-56.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху