Головна/З максимальною точністю: променеве лікування раку простати
11.04.2024

З максимальною точністю: променеве лікування раку простати

Чи можливо зробити це на застарілих кобальтових апаратах? Будьте уважні — НІ!

Чому? Тому що у злоякісну пухлину потрібно донести необхідну дозу випромінювання, яка стане для неї убивчою, і, в той же час, забезпечити максимальний захист прилеглих здорових органів і структур.

Що потрібно знати?
Тільки новітнє обладнання дозволяє використовувати сучасні технології, які допомагають вирішити не просто важливі, а рятівні для пацієнтів задачі.
Так фахівці нашого центру застосовують технологію IMRT — променеву терапію з модульованою інтенсивністю. За останні кілька років IMRT став поширеним і успішним методом лікування раку простати. Цю технологію використовують у всіх розвинених країнах світу, і метод доступний пацієнтам TomoClinic.

У чому сенс?
Саме сучасні методики планування, щоденний візуальний контроль положення пацієнта дозволяють досягти максимальної точності. Коли чоловік проходить лікування передміхурової залози, наші фахівці контролюють стан прямої кишки, головок стегнових кісток, ступінь наповнення сечового міхура, і тому можемо підводити високі дози в пухлину з мінімальним ризиком для цих органів.

Щоб отримати інформацію про променеву терапію простати і записатися на консультацію до фахівця, телефонуйте на номери гарячої лінії вказанні на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху