Головна/За лашутнками лікування
11.04.2024

За лашутнками лікування

Тисячі пацієнтів пройшли в нашому центрі променеве лікування без руйнівних наслідків для здорових органів. Це вдалося завдяки високоточній радіотерапії та кваліфікованій медичній команді.

Але є спеціалісти, робота яких завжди залишається в тіні, хоча й від того не менш важлива. Це радіологи, техніки, молодший медичний персонал, прибиральниці та інші.
Одна з важливих складових нашої команди — медичні фізики. Саме вони буквально «спрямовують» промені апарату точно в ціль: на новоутворення і тільки на нього.
Ці фахівці працюють на стику фізики, математики, біології, програмування та медицини.

До їх обов’язків входить:

  • контроль якості обладнання
  • розрахунок доз опромінення
  • створення безпечних планів променевої терапії
  • їх тестування на спеціальному фантомі

Наші медичні фізики мають технічну освіту і працюють з дуже складною ультрасучасною апаратурою. Саме завдяки їх роботі новоутворення пацієнта отримує вбивчу дозу, а життєво важливі органи залишаються захищеними. Щодня медичні фізики разом із променевими терапевтами контролюють, де знаходиться «мішень», щоб скорегувати план при необхідності.

Завдяки знанням та досвіду наших медичних фізиків пацієнти отримують точне, ефективне і безпечне лікування.

Задайте свої запитання або запишіться на консультацію до лікаря за телефонами гарячої лінії TomoClinic: 0 800 30 15 03, 0 800 33 16 84.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Топ-5 способів профілактики раку Лікування
11.06.2024

Топ-5 способів профілактики раку

Відповідей на запитання: як жити, щоб не захворіти на рак, або як ніколи не захворіти на рак – не існує, але можна постаратися зробити все, що залежить безпосередньо від вас. Профілактика раку включає в себе ряд простих, але дуже важливих кроків, які допоможуть зменшити ризик захворювання. Здорове харчування Включайте в раціон більше фруктів, овочів, цільнозернових […]

Топ-5 способів профілактики раку
Степан Крулько
Перші ознаки раку Лікування
4.06.2024

Перші ознаки раку

Функціонування нашого організму – складна, унікальна, а інколи непередбачувана система. Наше тіло складається з трильйонів клітин. Кожна клітина має ядро, всередині якого є гени. Саме гени вказують клітині коли їй рости, працювати, ділитися та помирати. Зазвичай клітини дотримуються цих інструкцій і ми залишаємося здоровими. Якщо спростити, то гени — це ділянки молекули ДНК, які містять інформацію […]

чернги ш
Олег Черниш
Біопсія щитовидної залози Лікування
31.05.2024

Біопсія щитовидної залози

Сьогодні патології щитоподібної залози досить часто зустрічаються серед захворювань. До 70 років більшість населення стикається з даним захворюванням. Біопсія щитовидної залози – це забір невеликих зразків тканини з щитовидної залози для проведення лабораторних досліджень. Процедура займає всього кілька хвилин і є абсолютно безболісною. Для взяття зразків підозрілих тканин використовується тонка голка та шприц. Вузли щитоподібної […]

blyaher
Анна Бляхер
Доверху