Головна/За лашутнками лікування
11.04.2024

За лашутнками лікування

Тисячі пацієнтів пройшли в нашому центрі променеве лікування без руйнівних наслідків для здорових органів. Це вдалося завдяки високоточній радіотерапії та кваліфікованій медичній команді.

Але є спеціалісти, робота яких завжди залишається в тіні, хоча й від того не менш важлива. Це радіологи, техніки, молодший медичний персонал, прибиральниці та інші.
Одна з важливих складових нашої команди — медичні фізики. Саме вони буквально «спрямовують» промені апарату точно в ціль: на новоутворення і тільки на нього.
Ці фахівці працюють на стику фізики, математики, біології, програмування та медицини.

До їх обов’язків входить:

  • контроль якості обладнання
  • розрахунок доз опромінення
  • створення безпечних планів променевої терапії
  • їх тестування на спеціальному фантомі

Наші медичні фізики мають технічну освіту і працюють з дуже складною ультрасучасною апаратурою. Саме завдяки їх роботі новоутворення пацієнта отримує вбивчу дозу, а життєво важливі органи залишаються захищеними. Щодня медичні фізики разом із променевими терапевтами контролюють, де знаходиться «мішень», щоб скорегувати план при необхідності.

Завдяки знанням та досвіду наших медичних фізиків пацієнти отримують точне, ефективне і безпечне лікування.

Задайте свої запитання або запишіться на консультацію до лікаря за телефонами гарячої лінії TomoClinic: 0 800 30 15 03, 0 800 33 16 84.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху