Головна/Запущено лінійний прискорювач Elekta Synergy
11.04.2024

Запущено лінійний прискорювач Elekta Synergy

Український Центр Томотерапіі розширює свої можливості в лікуванні пацієнтів з онкологічними захворюваннями.

Центр Томотерапіі на Кіровоградщині прийняв перших пацієнтів тепер вже для лікування на сучасному лінійному прискорювачі Elekta Synergy. Вже на цьому тижні пацієнти отримують перші фракції ефективного радіотерапевтичного лікування.

Нагадаємо, Український Центр Томотерапіі відкритий в рамках проекту державно-приватного партнерства, яке вперше було реалізовано саме на Кіровоградщині. Це важлива подія не тільки для Кіровоградщини, а й для України в цілому. Воно стало можливим завдяки об’єднанню навколо онкологічних проблем всіх – місцевої влади Кіровоградщини, фахівців центру Томотерапіі і Кіровоградського онкологічного диспансеру. За підтримки виробників обладнання і з залученням іноземних фахівців в Українському центрі Томотерапіі лікування пацієнтів проводиться як на системі Томотерапіі, так і на повністю цифровому лінійному прискорювачі Elekta, що забезпечує проведення всіх сучасних методик радіотерапії в умовах високо роздільної візуалізації. Лікарі центру успішно завершили всі етапи навчання, до якого були залучені досвідчені фахівці з багатьох країн світу (Швеція, Англія, Росія, Білорусія, Німеччина). За їхніми відгуками фахівці Центру вразили всіх наполегливістю у навчанні та швидким засвоєнням складного обладнання.

В Українському центрі Томотерапіі, який працює на базі Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру, діє повний комплекс обладнання світових виробників, крім системи Томотерапіі компанії Accuray (США) і цифрового лінійного прискорювача Elekta (Великобританія, Швеція), це також і сучасний комп’ютерний томограф та магнітно-резонансна томограф Toshiba (виробництво Японії), спеціальне обладнання для дозиметрії, позиціонування та іммобілізації.

Всі системи центру об’єднані в єдиний комплекс, керований контрольної комп’ютерною системою. Весь процес перебування хворого в онкологічному центрі повністю комп’ютеризовано. При первинному зверненні дані пацієнта вносяться в електронну медичну карту пацієнта, в яку також заносяться всі дані по діагностиці, планування і безпосередньо проведення лікувальних процедур, що дозволить контролювати ефективність лікування і проводити подальше відстеження стану пацієнта.

В майбутньому відкриття Українського центру Томотерапіі має стати прикладом для інших українських онкологічних установ в області приватно – державного партнерства для забезпечення сучасного лікування онкологічним хворим в Україні.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Лікуємо без черг! Лікування
19.04.2024

Лікуємо без черг!

Рак – це велика група онкологічних захворювань, для яких характерний швидкий та неконтрольований ріст клітин, що утворюють пухлину. Відсутність лікування призводить тільки до одного результату – загибелі хворого. Тому, абсолютно логічно, що дізнавшись про діагноз, хочеться якнайшвидше розпочати лікування. Завдяки ефективно налагодженому процесу і можливості проведення лікування на двох лінійних прискорювачах, у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 відсутні черги. […]

Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Доверху