Головна/Звіт з науково-практичної конференції «Персоніфіковане лікування онкологічних хворих: від теорії до практики»
11.04.2024

Звіт з науково-практичної конференції «Персоніфіковане лікування онкологічних хворих: від теорії до практики»

«Подолати рак можна тільки спільними зусиллями країн, стерши кордон та об’єднавши науковий інтелект і сучасні технології, доступні в світі» – під таким девізом 22 вересня 2016 пройшла в Києві науково-практична конференція «Персоніфіковане лікування онкологічних хворих: від теорії до практики».

На початку зборів з вітальними словами до слухачів звернувся Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгії в Україні, Його Високоповажність, пан Люк Якобс. У своїй промові пан Посол зазначив, що: «Об’єднання зусиль, знань і досвіду бельгійської компанії«OncoDNA» і української лабораторії «CSD Health Care» – це абсолютно нові можливості для лікування онкологічних захворювань і шанс на одужання для кожного українського пацієнта, хворого на рак.

До складу президії конференції увійшли: доктор медичних наук, завідувач кафедрою онкології Запорізької медичної академії післядипломної освіти, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Онкологія», професор Олексій Ковальов і керівник лабораторії молекулярної патології компанії «OncoDNA» – Себастьян Соваж.

На конференції виступив головний лікар «Українського Центру Томотерапіі» Одарченко Сергій Петрович, доцент, кандидат медичних наук, з доповіддю «Молекулярне профілювання в клінічній практиці лікаря-онколога (огляд клінічних випадків)». Сергій Петрович наочно продемонстрував клінічні випадки, в яких застосування молекулярного профілювання «OncoDeep», дало можливість пацієнтам уникнути призначення неефективних препаратів наступної лінії терапії та підібрати персоналізований план лікування.

Учасники конференції «Персоніфіковане лікування онкологічних хворих: від теорії до практики» високо оцінили захід і за змістом, і за професійною корисності отриманої інформації.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху