Стаціонар

Оncological Center TomoClinic>Стаціонар

Стаціонарне відділення і госпіталізація

«До нас їдуть пацієнти з усіх куточків України, ближнього і далекого зарубіжжя, і для нас дуже важливо, щоб люди перебували в хороших умовах під час лікування. Комфорт, затишок, турбота медперсоналу сприяють позитивному настрою. А гарний настрій і довіра до лікарів дають сили і енергію для боротьби з хворобою»

Степан КрулькоГоловний лікар TomoClinic

У травні 2019 року в TomoClinic відкрився 5-поверховий корпус для стаціонарного лікування пацієнтів. За рівнем комфорту новий стаціонар не поступається готелям найвищого класу.*

На площі 2740 кв. метрів знаходяться:

  • 40 номерів з одне і двомісним розміщенням: 70 основних місць; можливо також розміщення трьох осіб за рахунок додаткового місця;
  • відділення для проведення хіміотерапії з новітньою апаратурою та спеціальними кріслами;
  • реанімаційне відділення, яке оснащене найсучаснішим обладнанням.

У номерах передбачено все для зручності пацієнтів і гостей: сучасні меблі, плазмові телевізори, цілодобовий доступ в інтернет, набори постільної білизни, кнопка виклику медсестри. У коридорах — затишні холи для відпочинку з чудовим видом з панорамних вікон.
Організовано триразове харчування для пацієнтів: шведська лінія з можливістю індивідуального підбору, згідно з рекомендаціями лікаря. Для супроводжуючих осіб і гостей — сніданок.

Для кого діє наш стаціонар?

  • Для іногородніх пацієнтів, які проходять променеву терапію.
  • Для всіх пацієнтів, які проходять хіміотерапію і потребують госпіталізації.
  • Для пацієнтів, які пройшли хірургічне лікування.
  • Для іногородніх пацієнтів, які приїжджають на консультацію до фахівців TomoClinic, — це можливість зупинитися на одну-дві і більше доби, як і в будь-якому готелі.
  • Для осіб, які супроводжують пацієнтів: варто відзначити, що така послуга не передбачена в більшості європейських клінік, але ми робимо все можливе, щоб забезпечити людям максимальний комфорт і зручність.

Відділення хіміотерапії діє і як денний стаціонар для пацієнтів, які проходять хіміотерапію і не потребують госпіталізації.

Всі пацієнти, які перебувають у стаціонарному відділенні, знаходяться під постійним наглядом досвідченого медперсоналу. Діє цілодобовий пост медсестри.

* Важливо. Незважаючи на те, що рівень комфорту і безпеки стаціонару не поступається рівню першокласних готелів, вартість перебування в ньому значно нижче, ніж в готелі, і в кілька разів нижче (нерідко навіть в 10 разів), ніж у багатьох недержавних клініках.