Головна/8 листопада! Міжнародний день радіології
11.04.2024

8 листопада! Міжнародний день радіології

Трохи історії. 8 листопада 1895 року німецький фізик Вільгельм Конрад Рентген відкрив рентгенівське випромінювання. Це стало справжнім проривом спочатку в діагностиці різних захворювань і травм, а згодом і в лікуванні. Медична дисципліна дістала назву радіологія. Сам фізик, який зробив відкриття, був удостоєний Нобелівської премії.

За минулі роки з’явилися нові методи, потужні апарати променевої діагностики і терапії.

Чому ж 8 листопада для нашого центру особливий день? Тому що нам є чим пишатися. Ми пропонуємо великий спектр діагностичних і лікувальних процедур — практично все, що є сьогодні в арсеналі цієї області медицини.

Клініка оснащена сучасним обладнанням: рентгенівською установкою, КТ, ангіографом, мамографом, новітніми лінійними прискорювачами. Ми впевнені, що з точки зору структури, оснащення, а також якості апаратури, наш центр — кращий в Україні та один із кращих у Європі. Пацієнти отримують найсучасніше лікування, яке існує у світі: від високоточної променевої терапії, радіохірургії, стереотаксичної променевої терапії — до променевої терапії з модульованою інтенсивністю, променевої терапії з візуальним контролем.

Унікальна для України система TomoTherapy, якою обладнана клініка, — єдиний апарат для радіотерапії із вбудованим комп’ютерним томографом. Ця система з високою точністю забезпечує тривимірний розподіл дози опромінення при обертанні лінійного прискорювача на 360 °: немає обмежень за розміром, формою, типом і розташуванням пухлини; можна за один сеанс лікувати відразу кілька мішеней (і маленькі, і великі пухлини), причому у різних місцях.

Однак головний чинник успіху — командна робота спеціалістів: лікарів-радіологів, медичних фізиків, рентген-лаборантів. Адже будь-яка, навіть новітня апаратура, не буде корисною, якщо з нею не працюють досвідчені фахівці.

А у нас працюють найкращі!

Зі святом, наші дорогі, з Днем радіології!

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя Лікування
23.06.2024

Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя

Рак – одне з найнебезпечніших захворювань сучасності, яке може атакувати будь-яку частину нашого організму. Цей ворог не має жалю до своїх жертв, тому важливо бути завжди насторожі і знати його “обличчя”. Основні симптоми раку можуть бути різними і залежать від типу захворювання. Найпоширеніші ознаки раку включають незвичайні кровотечі, швидку втрату ваги, постійне втомлення, зміни в […]

чернги ш
Олег Черниш
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

Лікування онкологічних захворювань завжди є складним та індивідуальним процесом. Тому вибір методу, який буде застосовуватися, залежить від багатьох факторів, таких як тип раку, стадія захворювання, загальний стан пацієнта та його власні побажання. Отже, важливо розуміти, що немає універсального “найкращого” методу лікування, оскільки кожен випадок є унікальним. Хірургічне втручання є одним із основних методів боротьби з […]

Який метод лікування онкології є найкращим?
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я.

Нові технології та досягнення у лікуванні раку повністю змінили уявлення про можливості медицини. Пацієнти після лікування онкологічних захворювань сьогодні можуть повернутися до повноцінного життя. Вчені сподіваються, що цей прогрес буде зростати з кожним роком. І докладають до цього багато зусиль. Завдяки чому це можливо? На щастя, люди стали більш свідомо ставитися до свого здоров’я, а […]

лікар 18
Алла Кухар
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Доверху