Головна/8 листопада! Міжнародний день радіології
11.04.2024

8 листопада! Міжнародний день радіології

Трохи історії. 8 листопада 1895 року німецький фізик Вільгельм Конрад Рентген відкрив рентгенівське випромінювання. Це стало справжнім проривом спочатку в діагностиці різних захворювань і травм, а згодом і в лікуванні. Медична дисципліна дістала назву радіологія. Сам фізик, який зробив відкриття, був удостоєний Нобелівської премії.

За минулі роки з’явилися нові методи, потужні апарати променевої діагностики і терапії.

Чому ж 8 листопада для нашого центру особливий день? Тому що нам є чим пишатися. Ми пропонуємо великий спектр діагностичних і лікувальних процедур — практично все, що є сьогодні в арсеналі цієї області медицини.

Клініка оснащена сучасним обладнанням: рентгенівською установкою, КТ, ангіографом, мамографом, новітніми лінійними прискорювачами. Ми впевнені, що з точки зору структури, оснащення, а також якості апаратури, наш центр — кращий в Україні та один із кращих у Європі. Пацієнти отримують найсучасніше лікування, яке існує у світі: від високоточної променевої терапії, радіохірургії, стереотаксичної променевої терапії — до променевої терапії з модульованою інтенсивністю, променевої терапії з візуальним контролем.

Унікальна для України система TomoTherapy, якою обладнана клініка, — єдиний апарат для радіотерапії із вбудованим комп’ютерним томографом. Ця система з високою точністю забезпечує тривимірний розподіл дози опромінення при обертанні лінійного прискорювача на 360 °: немає обмежень за розміром, формою, типом і розташуванням пухлини; можна за один сеанс лікувати відразу кілька мішеней (і маленькі, і великі пухлини), причому у різних місцях.

Однак головний чинник успіху — командна робота спеціалістів: лікарів-радіологів, медичних фізиків, рентген-лаборантів. Адже будь-яка, навіть новітня апаратура, не буде корисною, якщо з нею не працюють досвідчені фахівці.

А у нас працюють найкращі!

Зі святом, наші дорогі, з Днем радіології!

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху