Головна/8 листопада! Міжнародний день радіології
11.04.2024

8 листопада! Міжнародний день радіології

Трохи історії. 8 листопада 1895 року німецький фізик Вільгельм Конрад Рентген відкрив рентгенівське випромінювання. Це стало справжнім проривом спочатку в діагностиці різних захворювань і травм, а згодом і в лікуванні. Медична дисципліна дістала назву радіологія. Сам фізик, який зробив відкриття, був удостоєний Нобелівської премії.

За минулі роки з’явилися нові методи, потужні апарати променевої діагностики і терапії.

Чому ж 8 листопада для нашого центру особливий день? Тому що нам є чим пишатися. Ми пропонуємо великий спектр діагностичних і лікувальних процедур — практично все, що є сьогодні в арсеналі цієї області медицини.

Клініка оснащена сучасним обладнанням: рентгенівською установкою, КТ, ангіографом, мамографом, новітніми лінійними прискорювачами. Ми впевнені, що з точки зору структури, оснащення, а також якості апаратури, наш центр — кращий в Україні та один із кращих у Європі. Пацієнти отримують найсучасніше лікування, яке існує у світі: від високоточної променевої терапії, радіохірургії, стереотаксичної променевої терапії — до променевої терапії з модульованою інтенсивністю, променевої терапії з візуальним контролем.

Унікальна для України система TomoTherapy, якою обладнана клініка, — єдиний апарат для радіотерапії із вбудованим комп’ютерним томографом. Ця система з високою точністю забезпечує тривимірний розподіл дози опромінення при обертанні лінійного прискорювача на 360 °: немає обмежень за розміром, формою, типом і розташуванням пухлини; можна за один сеанс лікувати відразу кілька мішеней (і маленькі, і великі пухлини), причому у різних місцях.

Однак головний чинник успіху — командна робота спеціалістів: лікарів-радіологів, медичних фізиків, рентген-лаборантів. Адже будь-яка, навіть новітня апаратура, не буде корисною, якщо з нею не працюють досвідчені фахівці.

А у нас працюють найкращі!

Зі святом, наші дорогі, з Днем радіології!

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Скільки живуть з раком? Лікування
21.04.2025

Скільки живуть з раком?

Це одне з найчастіших запитань, яке ми чуємо в онкоклініці після встановлення діагнозу. І водночас — одне з найнепростіших. Виживаність залежить не від діагнозу як ярлика, а від низки факторів: Стадія хвороби на момент виявлення Тип і біологія пухлини (агресивність, гормональна чутливість, наявність мутацій) Індивідуальні особливості пацієнта: вік, загальний стан здоровʼя, супутні захворювання Якість і […]

krulko
Степан Крулько
Онкологія сьогодні: про що мовчати вже не можна Лікування
8.04.2025

Онкологія сьогодні: про що мовчати вже не можна

Рак — це не лише медичний діагноз, це особисте випробування, яке торкається кожного на глибокому рівні. Попри прориви в технологіях і розширення можливостей лікування, онкологія досі стикається з серйозними труднощами, які ускладнюють шлях пацієнта до одужання. Про ці проблеми важливо говорити відкрито. Не для того, щоб лякати, а щоб змінювати — разом. Проблема №1: Зволікання […]

krulko
Степан Крулько
Перша допомога при променевих ускладненнях: що потрібно знати онкопацієнтам? Лікування
30.03.2025

Перша допомога при променевих ускладненнях: що потрібно знати онкопацієнтам?

Променева терапія — один із найефективніших методів лікування злоякісних пухлин. Вона прицільно знищує ракові клітини, з мінімальним впливом на здорові тканини. Але як і будь-яке лікування, може супроводжуватись побічними ефектами. У більшості випадків реакції організму на опромінення — контрольовані й тимчасові, але важливо знати, як правильно реагувати на перші симптоми. Які побічні ефекти виникають найчастіше? […]

krulko
Степан Крулько
Загальний вплив хіміотерапії на кров Лікування
21.03.2025

Загальний вплив хіміотерапії на кров

Хіміотерапія є одним із ключових методів лікування онкологічних захворювань, який впливає не лише на пухлинні клітини, а й на весь організм, зокрема на систему кровотворення. Оскільки кров виконує життєво важливі функції, такі як транспортування кисню, захист від інфекцій та згортання, зміни в її складі можуть впливати на загальний стан здоров’я пацієнта. Як хіміотерапія впливає на […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху