8 листопада! Міжнародний день радіології
Трохи історії. 8 листопада 1895 року німецький фізик Вільгельм Конрад Рентген відкрив рентгенівське випромінювання. Це стало справжнім проривом спочатку в діагностиці різних захворювань і травм, а згодом і в лікуванні. Медична дисципліна дістала назву радіологія. Сам фізик, який зробив відкриття, був удостоєний Нобелівської премії.
За минулі роки з’явилися нові методи, потужні апарати променевої діагностики і терапії.
Чому ж 8 листопада для нашого центру особливий день? Тому що нам є чим пишатися. Ми пропонуємо великий спектр діагностичних і лікувальних процедур — практично все, що є сьогодні в арсеналі цієї області медицини.
Клініка оснащена сучасним обладнанням: рентгенівською установкою, КТ, ангіографом, мамографом, новітніми лінійними прискорювачами. Ми впевнені, що з точки зору структури, оснащення, а також якості апаратури, наш центр — кращий в Україні та один із кращих у Європі. Пацієнти отримують найсучасніше лікування, яке існує у світі: від високоточної променевої терапії, радіохірургії, стереотаксичної променевої терапії — до променевої терапії з модульованою інтенсивністю, променевої терапії з візуальним контролем.
Унікальна для України система TomoTherapy, якою обладнана клініка, — єдиний апарат для радіотерапії із вбудованим комп’ютерним томографом. Ця система з високою точністю забезпечує тривимірний розподіл дози опромінення при обертанні лінійного прискорювача на 360 °: немає обмежень за розміром, формою, типом і розташуванням пухлини; можна за один сеанс лікувати відразу кілька мішеней (і маленькі, і великі пухлини), причому у різних місцях.
Однак головний чинник успіху — командна робота спеціалістів: лікарів-радіологів, медичних фізиків, рентген-лаборантів. Адже будь-яка, навіть новітня апаратура, не буде корисною, якщо з нею не працюють досвідчені фахівці.
А у нас працюють найкращі!
Зі святом, наші дорогі, з Днем радіології!
