Головна/Алгоритм проведення хіміотерапії
11.04.2024

Алгоритм проведення хіміотерапії

У TomoClinic проводять стаціонарне та амбулаторне лікування всіх видів раку, виходячи з призначеної схеми. На кожного пацієнта TomoClinic чекають комфортні умови перебування, уважний та чуйний персонал, цілодобове лікарське спостереження, найкращі медичні послуги.

Підготовка та проведення хіміотерапії у TomoClinic включає в себе декілька етапів.

Консультація клінічного онколога.

На консультації пацієнта з клінічним онкологом обговорюється схема лікування, тактика введення препаратів, тривалість курсів та проміжки між ними.
Найчастіше пацієнти запитують про харчування після хіміотерапії, скільки разів можна робити крапельниці, яка реабілітація, чи випаде волосся. Все це можна обговорити зі своїм лікарем предметно, враховуючи діагноз та методи лікування.

Обстеження перед початком лікування.

Перед кожним курсом хіміотерапії пацієнт заздалегідь здає аналізи. Це необхідно, щоб зрозуміти, чи безпечно зараз проводити хіміотерапію. Після оцінки результатів лікар допускає пацієнта до лікування.
За наявності супутніх захворювань, пацієнта консультують фахівці різних профілів для оцінки стану або призначення додаткового лікування.

Проведення хіміотерапії.

Курс лікування проводиться із застосуванням оригінальних сертифікованих препаратів при суворому дотриманню міжнародних протоколів.
Пацієнтам завжди призначають тільки ефективні і перевірені схеми лікування, підбираючи їх індивідуально для кожного хворого. Курс контролюється і коригується лікарем, він же пише лист призначення, згідно з яким медсестра підключає препарати. Як правило, це тривала процедура і може тривати кілька годин. Тому вона проводиться в зручних спеціально для цього призначених кріслах або у ліжку.

Після закінчення курсу пацієнт відпочиває в залі хіміотерапії, лікарі оглядають його, спостерігають протягом 30-60 хвилин, оскільки можуть виникнути такі відстрочені реакції, як підвищення температури тіла. За цей час лікар також готує виписку з історії хвороби – це докладний опис курсу. У виписці для пацієнта вказані препарати, дозування, інформація щодо здачі аналізів та проведення наступного курсу. Обов’язково є рекомендації щодо прийому низки препаратів вдома.

Щоб пройти курс хіміотерапії у TomoClinic або дізнатися подробиці, залиште замовлення на сайті або телефонуйте. Разом ми зможемо перемогти онкологію і повернути Вам або вашим близьким здоров’я!

Телефонуйте вже зараз, записуйтесь на безоплатну консультацію до найкращих фахівців :

м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху