Головна/Алгоритм проведення хіміотерапії
11.04.2024

Алгоритм проведення хіміотерапії

У TomoClinic проводять стаціонарне та амбулаторне лікування всіх видів раку, виходячи з призначеної схеми. На кожного пацієнта TomoClinic чекають комфортні умови перебування, уважний та чуйний персонал, цілодобове лікарське спостереження, найкращі медичні послуги.

Підготовка та проведення хіміотерапії у TomoClinic включає в себе декілька етапів.

Консультація клінічного онколога.

На консультації пацієнта з клінічним онкологом обговорюється схема лікування, тактика введення препаратів, тривалість курсів та проміжки між ними.
Найчастіше пацієнти запитують про харчування після хіміотерапії, скільки разів можна робити крапельниці, яка реабілітація, чи випаде волосся. Все це можна обговорити зі своїм лікарем предметно, враховуючи діагноз та методи лікування.

Обстеження перед початком лікування.

Перед кожним курсом хіміотерапії пацієнт заздалегідь здає аналізи. Це необхідно, щоб зрозуміти, чи безпечно зараз проводити хіміотерапію. Після оцінки результатів лікар допускає пацієнта до лікування.
За наявності супутніх захворювань, пацієнта консультують фахівці різних профілів для оцінки стану або призначення додаткового лікування.

Проведення хіміотерапії.

Курс лікування проводиться із застосуванням оригінальних сертифікованих препаратів при суворому дотриманню міжнародних протоколів.
Пацієнтам завжди призначають тільки ефективні і перевірені схеми лікування, підбираючи їх індивідуально для кожного хворого. Курс контролюється і коригується лікарем, він же пише лист призначення, згідно з яким медсестра підключає препарати. Як правило, це тривала процедура і може тривати кілька годин. Тому вона проводиться в зручних спеціально для цього призначених кріслах або у ліжку.

Після закінчення курсу пацієнт відпочиває в залі хіміотерапії, лікарі оглядають його, спостерігають протягом 30-60 хвилин, оскільки можуть виникнути такі відстрочені реакції, як підвищення температури тіла. За цей час лікар також готує виписку з історії хвороби – це докладний опис курсу. У виписці для пацієнта вказані препарати, дозування, інформація щодо здачі аналізів та проведення наступного курсу. Обов’язково є рекомендації щодо прийому низки препаратів вдома.

Щоб пройти курс хіміотерапії у TomoClinic або дізнатися подробиці, залиште замовлення на сайті або телефонуйте. Разом ми зможемо перемогти онкологію і повернути Вам або вашим близьким здоров’я!

Телефонуйте вже зараз, записуйтесь на безоплатну консультацію до найкращих фахівців :

м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху