Головна/Біопсія щитовидної залози
Анна Бляхер
Анна Бляхер
31.05.2024
Лікування

Біопсія щитовидної залози

Біопсія щитовидної залози

Сьогодні патології щитоподібної залози досить часто зустрічаються серед захворювань. До 70 років більшість населення стикається з даним захворюванням.

Біопсія щитовидної залози – це забір невеликих зразків тканини з щитовидної залози
для проведення лабораторних досліджень. Процедура займає всього кілька хвилин і є абсолютно безболісною. Для взяття зразків підозрілих тканин використовується тонка голка та шприц.

Вузли щитоподібної залози зустрічаються дуже часто, особливо у осіб похилого віку. По статистиці, 5-6% з них є злоякісними. Мета проведення біопсії щитоподібної залози – точна діагностика, яка визначає подальше лікування. Доброякісні вузли підлягають спостереженню, а злоякісні – хірургічній операції.

Принцип пункційної біопсії щитоподібної залози

Даний метод швидкий і безпечний. Він досить легко переноситься пацієнтами. Підготовка до пункції щитоподібної залози не має будь-яких протипоказань і обмежень для звичного життя пацієнта. Сама процедура безболісна, по відчуттях схожа з внутрішньом’язовою ін’єкцією. У ході процедури застосовується місцеве знеболення, а також використовуються одноразові стерильні інструменти, у цілях безпеки проведення забору тканини. Також можливий повторний забір матеріалу для додаткового дослідження.
Після проведення процедури можна повертатися в звичний темп роботи, не протипоказане водіння транспорту і прийом душа.

Показання для призначення біопсії щитовидної залози:

  • хронічні захворювання щитовидної залози;
  • кісти;
  • вузловий зоб;
  • спадкова схильність до раку щитоподібної залози;
  • виникнення симптомів, які ставлять під сумнів доброякісність вузла.

Протипоказання – наявність будь-яких ЛОР-захворювань.

Переваги проведення біопсії щитовидної залози у TomoClinic:

  • досвідчені фахівці;
  • сучасне діагностичне обладнання експертного класу;
  • висока точність та інформативність;
  • використання тільки перевірених методик і технологій;
  • сучасні анестезійні препарати з мінімальним ризиком ускладнень;
  • максимальний комфорт під час процедури;
  • малотравматичність, безболісність та безпечність;
  • точні результати.

Своєчасна діагностика у TomoClinic дозволяє виявити проблеми із щитоподібною залозою на початковому етапі й усунути їх без ризику і болю, а у разі виявлення серйозних змін – призначити необхідне лікування! Записуйтесь на діагностику, обирайте найкраще!

Запис на біопсію.

📍м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок Лікування
17.11.2024

Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок

Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок, яке потребує своєчасної діагностики та лікування. У 2023 році в Україні зареєстровано 12 683 нових випадки, і кожен четвертий випадок діагностується на ІІІ–ІV стадії, коли лікування є складнішим. Фактори ризику для раку молочної залози: наявність у родині випадків захворювання на рак молочної залози, відсутність вагітностей або […]

караськов
Дмитро Караськов
Імунотерапія в лікуванні раку: нові підходи та досягнення в активізації імунної системи для боротьби з онкологічними захворюваннями. Лікування
12.11.2024

Імунотерапія в лікуванні раку: нові підходи та досягнення в активізації імунної системи для боротьби з онкологічними захворюваннями.

Імунотерапія відкрила нові можливості в лікуванні раку, допомагаючи імунній системі пацієнта самостійно боротися з пухлиною. На відміну від традиційних методів, як-от хіміо- та променева терапія, імунотерапія активує природні захисні сили організму, щоб він зміг розпізнати і атакувати ракові клітини. Такий підхід стає особливо ефективним для пацієнтів з пізніми стадіями раку або тих, у кого хвороба […]

Імунотерапія в лікуванні раку: нові підходи та досягнення в активізації імунної системи для боротьби з онкологічними захворюваннями.
Степан Крулько
Паліативна допомога в онкології Лікування
8.11.2024

Паліативна допомога в онкології

Паліативна допомога в онкології: важливість паліативної допомоги для поліпшення якості життя пацієнтів на пізніх стадіях хвороби. Паліативна допомога в онкології забезпечує неоціненну підтримку пацієнтам на пізніх стадіях захворювання, покращуючи їхню якість життя. Основна мета паліативної допомоги — не боротьба з раком як таким, а зменшення симптомів, таких як біль, слабкість, нудота, а також поліпшення емоційного […]

СЕРЬОГІНА
Наталія Серьогіна
Генетичні мутації та рак Лікування
5.11.2024

Генетичні мутації та рак

Генетичні мутації та рак: як генетичні фактори впливають на розвиток раку та можливості персоналізованої медицини. Генетичні мутації грають вирішальну роль у розвитку раку, впливаючи на роботу клітин та здатність організму контролювати їхній ріст. Мутації можуть бути як спадковими, так і набутими. Спадкові мутації передаються від батьків, і вони становлять близько 5-10% усіх випадків раку. Наприклад, […]

Генетичні мутації та рак
Степан Крулько
Доверху