Головна/Біопсія щитовидної залози
Анна Бляхер
Анна Бляхер
31.05.2024
Лікування

Біопсія щитовидної залози

Біопсія щитовидної залози

Сьогодні патології щитоподібної залози досить часто зустрічаються серед захворювань. До 70 років більшість населення стикається з даним захворюванням.

Біопсія щитовидної залози – це забір невеликих зразків тканини з щитовидної залози
для проведення лабораторних досліджень. Процедура займає всього кілька хвилин і є абсолютно безболісною. Для взяття зразків підозрілих тканин використовується тонка голка та шприц.

Вузли щитоподібної залози зустрічаються дуже часто, особливо у осіб похилого віку. По статистиці, 5-6% з них є злоякісними. Мета проведення біопсії щитоподібної залози – точна діагностика, яка визначає подальше лікування. Доброякісні вузли підлягають спостереженню, а злоякісні – хірургічній операції.

Принцип пункційної біопсії щитоподібної залози

Даний метод швидкий і безпечний. Він досить легко переноситься пацієнтами. Підготовка до пункції щитоподібної залози не має будь-яких протипоказань і обмежень для звичного життя пацієнта. Сама процедура безболісна, по відчуттях схожа з внутрішньом’язовою ін’єкцією. У ході процедури застосовується місцеве знеболення, а також використовуються одноразові стерильні інструменти, у цілях безпеки проведення забору тканини. Також можливий повторний забір матеріалу для додаткового дослідження.
Після проведення процедури можна повертатися в звичний темп роботи, не протипоказане водіння транспорту і прийом душа.

Показання для призначення біопсії щитовидної залози:

 • хронічні захворювання щитовидної залози;
 • кісти;
 • вузловий зоб;
 • спадкова схильність до раку щитоподібної залози;
 • виникнення симптомів, які ставлять під сумнів доброякісність вузла.

Протипоказання – наявність будь-яких ЛОР-захворювань.

Переваги проведення біопсії щитовидної залози у TomoClinic:

 • досвідчені фахівці;
 • сучасне діагностичне обладнання експертного класу;
 • висока точність та інформативність;
 • використання тільки перевірених методик і технологій;
 • сучасні анестезійні препарати з мінімальним ризиком ускладнень;
 • максимальний комфорт під час процедури;
 • малотравматичність, безболісність та безпечність;
 • точні результати.

Своєчасна діагностика у TomoClinic дозволяє виявити проблеми із щитоподібною залозою на початковому етапі й усунути їх без ризику і болю, а у разі виявлення серйозних змін – призначити необхідне лікування! Записуйтесь на діагностику, обирайте найкраще!

𝟎𝟖𝟎𝟎𝟑𝟎𝟏𝟓𝟎𝟑 – запис на біопсію.

📍м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя Лікування
23.06.2024

Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя

Рак – одне з найнебезпечніших захворювань сучасності, яке може атакувати будь-яку частину нашого організму. Цей ворог не має жалю до своїх жертв, тому важливо бути завжди насторожі і знати його “обличчя”. Основні симптоми раку можуть бути різними і залежать від типу захворювання. Найпоширеніші ознаки раку включають незвичайні кровотечі, швидку втрату ваги, постійне втомлення, зміни в […]

чернги ш
Олег Черниш
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

Лікування онкологічних захворювань завжди є складним та індивідуальним процесом. Тому вибір методу, який буде застосовуватися, залежить від багатьох факторів, таких як тип раку, стадія захворювання, загальний стан пацієнта та його власні побажання. Отже, важливо розуміти, що немає універсального “найкращого” методу лікування, оскільки кожен випадок є унікальним. Хірургічне втручання є одним із основних методів боротьби з […]

Який метод лікування онкології є найкращим?
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я.

Нові технології та досягнення у лікуванні раку повністю змінили уявлення про можливості медицини. Пацієнти після лікування онкологічних захворювань сьогодні можуть повернутися до повноцінного життя. Вчені сподіваються, що цей прогрес буде зростати з кожним роком. І докладають до цього багато зусиль. Завдяки чому це можливо? На щастя, люди стали більш свідомо ставитися до свого здоров’я, а […]

лікар 18
Алла Кухар
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Доверху