Головна/Гастроскопія: точний діагноз — ключ до правильного лікування
11.04.2024

Гастроскопія: точний діагноз — ключ до правильного лікування

Гастроскопія (ЕГДС, езофагогастродуоденоскопія, фіброгастродуоденоскопія, ФГДС) — це ендоскопічне дослідження, яке дозволяє візуально обстежити слизову оболонку стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки. Обстеження проводиться за допомогою ендоскопа, який є гнучким зондом із вбудованою відеокамерою, що дозволяє лікарю отримувати зображення на екрані.

Інформація, яку фахівець одержує за допомогою цієї процедури, дозволяє поставити точний діагноз і вибрати оптимальний метод лікування.

Гастроскопію в нашому центрі виконують за допомогою відео-ендоскопічної системи експертного класу FUJINON EPX-4450HD з високою якістю зображення, що сприяє точній діагностиці. Новітня система забезпечує правильні результати досліджень.

Рекомендуємо робити гастроскопію шлунку (ФГДС, ЕГДС, ЕФГДС) під медичною седацією (тобто під короткочасним наркозом), щоб унеможливити неприємні відчуття під час процедури.

Дослідження дає можливість не лише візуально оглянути стінки відділів травного тракту, але й зробити невеликі маніпуляції: зупинити кровотечу, взяти частку тканини для біопсії, видалити поліп чи стороннє тіло.

Важливо. Люди від 50 років і старші можуть за направленням лікаря пройти гастроскопію у нашому центру безкоштовно, за програмою медичних гарантій від НСЗУ.
Детально про гастроскопію читайте тут.

Щоб отримати інформацію і записатися на гастроскопію, телефонуйте на номери, які ви бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху