Головна/Гастроскопія: точний діагноз — ключ до правильного лікування
11.04.2024

Гастроскопія: точний діагноз — ключ до правильного лікування

Гастроскопія (ЕГДС, езофагогастродуоденоскопія, фіброгастродуоденоскопія, ФГДС) — це ендоскопічне дослідження, яке дозволяє візуально обстежити слизову оболонку стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки. Обстеження проводиться за допомогою ендоскопа, який є гнучким зондом із вбудованою відеокамерою, що дозволяє лікарю отримувати зображення на екрані.

Інформація, яку фахівець одержує за допомогою цієї процедури, дозволяє поставити точний діагноз і вибрати оптимальний метод лікування.

Гастроскопію в нашому центрі виконують за допомогою відео-ендоскопічної системи експертного класу FUJINON EPX-4450HD з високою якістю зображення, що сприяє точній діагностиці. Новітня система забезпечує правильні результати досліджень.

Рекомендуємо робити гастроскопію шлунку (ФГДС, ЕГДС, ЕФГДС) під медичною седацією (тобто під короткочасним наркозом), щоб унеможливити неприємні відчуття під час процедури.

Дослідження дає можливість не лише візуально оглянути стінки відділів травного тракту, але й зробити невеликі маніпуляції: зупинити кровотечу, взяти частку тканини для біопсії, видалити поліп чи стороннє тіло.

Важливо. Люди від 50 років і старші можуть за направленням лікаря пройти гастроскопію у нашому центру безкоштовно, за програмою медичних гарантій від НСЗУ.
Детально про гастроскопію читайте тут.

Щоб отримати інформацію і записатися на гастроскопію, телефонуйте на номери, які ви бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху