Головна/Головний лікар УЦТ виступить на Національному онкологічному симпозіумі в Молдові
11.04.2024

Головний лікар УЦТ виступить на Національному онкологічному симпозіумі в Молдові

13 і 14 жовтня в місті Кишинів Кафедрою онкології, гематології та радіотерапії при Державному університеті медицини і фармації ім. Миколи Тестеміцану буде проводитися Національний онкологічний симпозіум з міжнародною участю, приурочений до 40-річчя заснування кафедри.
У науковому заході під назвою «Онкологія: раннє виявлення і лікування пухлин» братимуть участь лікарі онкологи, терапевти, сімейні лікарі, хірурги, дерматологи, фтизіатри, травматологи і лікарі інших спеціальностей з Німеччини, Польщі, Румунії, України, Росії, Білорусі та інших країн. Серед почесних гостей будуть представники адміністрації ДУМФ ім. Миколи Тестеміцану, директора лікарень, керівники кафедр і відділень.
Головний лікар «Українського Центру Томотерапії» Сергій Одарченко виступить з доповіддю «Томотерапія – інноваційний метод сучасної променевої терапії».
Нагадаємо, «Український Центр Томотерапії» – перший і єдиний в Україні медичний заклад, де для лікування онкологічних захворювань застосовується Томотерапія – революційний вид променевої терапії. Метод Томотерапії дозволяє проводити опромінення пухлини не зачіпаючи прилеглих тканин і органів, це дозволяє лікувати пухлини будь-якої складності, розміру і локалізації зберігаючи якість життя пацієнта під час і після лікування. У Центрі проходять лікування не тільки пацієнти з усієї України, а й близького зарубіжжя, зокрема – з Молдови.
Організатори симпозіуму: ДУМФ ім. Миколи Тестеміцану, Відділення Медичних наук при Академії наук Молдови, Товариство Онкологів Республіки Молдова та Онкологічний інститут.

 

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Здоров’я молочної залози Лікування
12.07.2024

Здоров’я молочної залози

Здоров’я молочної залози – тема, яка хвилює багатьох жінок і вимагає особливої уваги. Чи знали ви, що вчасне виявлення та профілактика можуть врятувати ваше життя? Як лікар, я бачив безліч випадків, коли знання і своєчасні дії робили справжні дива. У цій статті я поділюся з вами найважливішими аспектами здоров’я молочних залоз, які повинна знати кожна […]

караськов
Дмитро Караськов
Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання? Лікування
10.07.2024

Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання?

З кожним роком вивчення генетики набирає все більшої популярності, відкриваючи нові горизонти в розумінні складних процесів, які відбуваються в нашому організмі. Одним з таких процесів є розвиток раку. Існує багато факторів, які можуть вплинути на виникнення цього захворювання, і одним із них є спадковість. Генетичні зміни, або мутації, які можуть бути передані від батьків до […]

гречанюк
Вікторія Гречанюк
Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити? Лікування
6.07.2024

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?

Онкологічні обстеження відіграють важливу роль у ранньому виявленні та ефективному лікуванні онкопатології. Рання діагностика дозволяє виявити рак на ранніх стадіях, коли він ще не поширився і лікування може бути найбільш успішним. Різні типи онкології вимагають різних підходів до обстеження, і регулярні медичні обстеження можуть суттєво підвищити шанси на успішне лікування. Важливо знати, які обстеження необхідно […]

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?
Степан Крулько
Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт? Лікування
4.07.2024

Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт?

Хіміотерапія є одним з основних методів лікування онкологічних захворювань, який використовує потужні медикаменти для знищення ракових клітин. Хоча вона може бути дуже дієвою, хіміотерапія часто супроводжується побічними ефектами, що можуть викликати значний дискомфорт. Знання про те, як зменшити ці побічні ефекти, може суттєво покращити якість життя пацієнтів під час терапії. Одним з найбільш поширених побічних […]

лікар 8
Валерія Бірюк
Доверху