Головна/Хірургія без травми: через два дні після операції пацієнтку виписали з клініки у гарному самопочутті
11.04.2024

Хірургія без травми: через два дні після операції пацієнтку виписали з клініки у гарному самопочутті

Цей клінічний випадок ми описуємо не тільки для того, щоб розповісти про сучасний малотравматичний метод лікування міоми матки, а й для того, щоб ще і ще раз нагадати про дуже важливі речі.

  • Не можна терпіти біль і будь-яке почуття дискомфорту в організмі. Необхідно зрозуміти їх причину і вчасно почати лікування.
  • Профілактичні обстеження — вірний спосіб виявити хворобу на ранній стадії та запорука успішного лікування.

Саме для проведення профілактичного огляду звернулася до нас 49-річна пацієнтка зі скаргами на відчуття здавлювання, дискомфорту в животі та періодичний ниючий біль. У результаті ультразвукового дослідження лікарі виявили два вузла округлої форми, розташовані в товщі стінки матки, — імовірно, міома матки. Щоб уточнити діагноз, пацієнтці призначили МРТ (магнітно-резонансну томографію). Результати дослідження підтвердили — міома матки.

Тобто протягом невеликого відрізка часу пацієнтка пройшла необхідні передопераційні обстеження: результати більшості з них були готові через 1.5 години, а наступного дня — всі.

Це приклад індивідуального підходу: пацієнти проходять обстеження в залежності від конкретної ситуації і, як наслідок, фахівці встановлюють правильний діагноз і проводять оптимальне лікування.

Пацієнтці виконали операцію з видалення матки малотравматичним лапароскопічним методом (без великих розрізів). Наступного дня жінка самостійно піднялася, і лікарі вилучили дренаж з черевної порожнини. А вже на третю добу пацієнтку виписали з клініки у гарному самопочутті та, що також дуже важливо, з чудовим косметичним ефектом після операції, без рубців і шрамів — це безперечні переваги лапароскопічного методу.

Пацієнтка перебуває під наглядом сімейного лікаря і пройде у нас планової огляд у призначений час.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху