Головна/Хірургія без травми: через два дні після операції пацієнтку виписали з клініки у гарному самопочутті
11.04.2024

Хірургія без травми: через два дні після операції пацієнтку виписали з клініки у гарному самопочутті

Цей клінічний випадок ми описуємо не тільки для того, щоб розповісти про сучасний малотравматичний метод лікування міоми матки, а й для того, щоб ще і ще раз нагадати про дуже важливі речі.

  • Не можна терпіти біль і будь-яке почуття дискомфорту в організмі. Необхідно зрозуміти їх причину і вчасно почати лікування.
  • Профілактичні обстеження — вірний спосіб виявити хворобу на ранній стадії та запорука успішного лікування.

Саме для проведення профілактичного огляду звернулася до нас 49-річна пацієнтка зі скаргами на відчуття здавлювання, дискомфорту в животі та періодичний ниючий біль. У результаті ультразвукового дослідження лікарі виявили два вузла округлої форми, розташовані в товщі стінки матки, — імовірно, міома матки. Щоб уточнити діагноз, пацієнтці призначили МРТ (магнітно-резонансну томографію). Результати дослідження підтвердили — міома матки.

Тобто протягом невеликого відрізка часу пацієнтка пройшла необхідні передопераційні обстеження: результати більшості з них були готові через 1.5 години, а наступного дня — всі.

Це приклад індивідуального підходу: пацієнти проходять обстеження в залежності від конкретної ситуації і, як наслідок, фахівці встановлюють правильний діагноз і проводять оптимальне лікування.

Пацієнтці виконали операцію з видалення матки малотравматичним лапароскопічним методом (без великих розрізів). Наступного дня жінка самостійно піднялася, і лікарі вилучили дренаж з черевної порожнини. А вже на третю добу пацієнтку виписали з клініки у гарному самопочутті та, що також дуже важливо, з чудовим косметичним ефектом після операції, без рубців і шрамів — це безперечні переваги лапароскопічного методу.

Пацієнтка перебуває під наглядом сімейного лікаря і пройде у нас планової огляд у призначений час.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок Лікування
17.11.2024

Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок

Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок, яке потребує своєчасної діагностики та лікування. У 2023 році в Україні зареєстровано 12 683 нових випадки, і кожен четвертий випадок діагностується на ІІІ–ІV стадії, коли лікування є складнішим. Фактори ризику для раку молочної залози: наявність у родині випадків захворювання на рак молочної залози, відсутність вагітностей або […]

караськов
Дмитро Караськов
Імунотерапія в лікуванні раку: нові підходи та досягнення в активізації імунної системи для боротьби з онкологічними захворюваннями. Лікування
12.11.2024

Імунотерапія в лікуванні раку: нові підходи та досягнення в активізації імунної системи для боротьби з онкологічними захворюваннями.

Імунотерапія відкрила нові можливості в лікуванні раку, допомагаючи імунній системі пацієнта самостійно боротися з пухлиною. На відміну від традиційних методів, як-от хіміо- та променева терапія, імунотерапія активує природні захисні сили організму, щоб він зміг розпізнати і атакувати ракові клітини. Такий підхід стає особливо ефективним для пацієнтів з пізніми стадіями раку або тих, у кого хвороба […]

Імунотерапія в лікуванні раку: нові підходи та досягнення в активізації імунної системи для боротьби з онкологічними захворюваннями.
Степан Крулько
Паліативна допомога в онкології Лікування
8.11.2024

Паліативна допомога в онкології

Паліативна допомога в онкології: важливість паліативної допомоги для поліпшення якості життя пацієнтів на пізніх стадіях хвороби. Паліативна допомога в онкології забезпечує неоціненну підтримку пацієнтам на пізніх стадіях захворювання, покращуючи їхню якість життя. Основна мета паліативної допомоги — не боротьба з раком як таким, а зменшення симптомів, таких як біль, слабкість, нудота, а також поліпшення емоційного […]

СЕРЬОГІНА
Наталія Серьогіна
Генетичні мутації та рак Лікування
5.11.2024

Генетичні мутації та рак

Генетичні мутації та рак: як генетичні фактори впливають на розвиток раку та можливості персоналізованої медицини. Генетичні мутації грають вирішальну роль у розвитку раку, впливаючи на роботу клітин та здатність організму контролювати їхній ріст. Мутації можуть бути як спадковими, так і набутими. Спадкові мутації передаються від батьків, і вони становлять близько 5-10% усіх випадків раку. Наприклад, […]

Генетичні мутації та рак
Степан Крулько
Доверху