Головна/Хірургія без травми: через два дні після операції пацієнтку виписали з клініки у гарному самопочутті
11.04.2024

Хірургія без травми: через два дні після операції пацієнтку виписали з клініки у гарному самопочутті

Цей клінічний випадок ми описуємо не тільки для того, щоб розповісти про сучасний малотравматичний метод лікування міоми матки, а й для того, щоб ще і ще раз нагадати про дуже важливі речі.

  • Не можна терпіти біль і будь-яке почуття дискомфорту в організмі. Необхідно зрозуміти їх причину і вчасно почати лікування.
  • Профілактичні обстеження — вірний спосіб виявити хворобу на ранній стадії та запорука успішного лікування.

Саме для проведення профілактичного огляду звернулася до нас 49-річна пацієнтка зі скаргами на відчуття здавлювання, дискомфорту в животі та періодичний ниючий біль. У результаті ультразвукового дослідження лікарі виявили два вузла округлої форми, розташовані в товщі стінки матки, — імовірно, міома матки. Щоб уточнити діагноз, пацієнтці призначили МРТ (магнітно-резонансну томографію). Результати дослідження підтвердили — міома матки.

Тобто протягом невеликого відрізка часу пацієнтка пройшла необхідні передопераційні обстеження: результати більшості з них були готові через 1.5 години, а наступного дня — всі.

Це приклад індивідуального підходу: пацієнти проходять обстеження в залежності від конкретної ситуації і, як наслідок, фахівці встановлюють правильний діагноз і проводять оптимальне лікування.

Пацієнтці виконали операцію з видалення матки малотравматичним лапароскопічним методом (без великих розрізів). Наступного дня жінка самостійно піднялася, і лікарі вилучили дренаж з черевної порожнини. А вже на третю добу пацієнтку виписали з клініки у гарному самопочутті та, що також дуже важливо, з чудовим косметичним ефектом після операції, без рубців і шрамів — це безперечні переваги лапароскопічного методу.

Пацієнтка перебуває під наглядом сімейного лікаря і пройде у нас планової огляд у призначений час.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Топ-5 способів профілактики раку Лікування
11.06.2024

Топ-5 способів профілактики раку

Відповідей на запитання: як жити, щоб не захворіти на рак, або як ніколи не захворіти на рак – не існує, але можна постаратися зробити все, що залежить безпосередньо від вас. Профілактика раку включає в себе ряд простих, але дуже важливих кроків, які допоможуть зменшити ризик захворювання. Здорове харчування Включайте в раціон більше фруктів, овочів, цільнозернових […]

Топ-5 способів профілактики раку
Степан Крулько
Перші ознаки раку Лікування
4.06.2024

Перші ознаки раку

Функціонування нашого організму – складна, унікальна, а інколи непередбачувана система. Наше тіло складається з трильйонів клітин. Кожна клітина має ядро, всередині якого є гени. Саме гени вказують клітині коли їй рости, працювати, ділитися та помирати. Зазвичай клітини дотримуються цих інструкцій і ми залишаємося здоровими. Якщо спростити, то гени — це ділянки молекули ДНК, які містять інформацію […]

чернги ш
Олег Черниш
Біопсія щитовидної залози Лікування
31.05.2024

Біопсія щитовидної залози

Сьогодні патології щитоподібної залози досить часто зустрічаються серед захворювань. До 70 років більшість населення стикається з даним захворюванням. Біопсія щитовидної залози – це забір невеликих зразків тканини з щитовидної залози для проведення лабораторних досліджень. Процедура займає всього кілька хвилин і є абсолютно безболісною. Для взяття зразків підозрілих тканин використовується тонка голка та шприц. Вузли щитоподібної […]

blyaher
Анна Бляхер
Доверху