Головна/Консультація онкопсихолога у Всесвітній день боротьби з раком грудей
11.04.2024

Консультація онкопсихолога у Всесвітній день боротьби з раком грудей

15 жовтня — Всесвітній день боротьби з раком молочної залози. Онкологічний центр TomoClinic в Кропивницькому не залишається осторонь цієї події, тому приготував для відвідувачів приємну новину.

15 жовтня 2019 року для жінок, які стикнулись з цим розповсюдженим діагнозом, буде проводити консультацію досвідчений онкопсихолог клініки — Антон Покалюхін. Діятимуть спеціальні умови.

Що ви отримаєте під час професійної консультації психолога?

  1. РМЗ — один з найбільш травматичних видів раку, що в багатьох випадках передбачає хірургічну операцію. Психолог допоможе справитися з соціальними та психологічними складнощами, які виникають внаслідок цього, та застосує важливі реабілітаційні заходи.
  2. На вас чекають кваліфіковані поради щодо психологічної та соціальної адаптації (збереження або відновлення працездатності), сприйняття себе як повноцінної особистості та здорової людини в очах суспільства.
  3. Онкопсихолог допоможе більше легко перенести стан тривоги та підготуватися до того чи іншого етапу лікування.

Відвідати консультацію онкопсихолога TomoClinic можна за попереднім записом по телефонах, вказаних на сайті tomoclinic.ua. Знайдіть свою порцію підтримки й уваги та почуйте слушні професійні поради!

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Здоров’я молочної залози Лікування
12.07.2024

Здоров’я молочної залози

Здоров’я молочної залози – тема, яка хвилює багатьох жінок і вимагає особливої уваги. Чи знали ви, що вчасне виявлення та профілактика можуть врятувати ваше життя? Як лікар, я бачив безліч випадків, коли знання і своєчасні дії робили справжні дива. У цій статті я поділюся з вами найважливішими аспектами здоров’я молочних залоз, які повинна знати кожна […]

караськов
Дмитро Караськов
Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання? Лікування
10.07.2024

Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання?

З кожним роком вивчення генетики набирає все більшої популярності, відкриваючи нові горизонти в розумінні складних процесів, які відбуваються в нашому організмі. Одним з таких процесів є розвиток раку. Існує багато факторів, які можуть вплинути на виникнення цього захворювання, і одним із них є спадковість. Генетичні зміни, або мутації, які можуть бути передані від батьків до […]

гречанюк
Вікторія Гречанюк
Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити? Лікування
6.07.2024

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?

Онкологічні обстеження відіграють важливу роль у ранньому виявленні та ефективному лікуванні онкопатології. Рання діагностика дозволяє виявити рак на ранніх стадіях, коли він ще не поширився і лікування може бути найбільш успішним. Різні типи онкології вимагають різних підходів до обстеження, і регулярні медичні обстеження можуть суттєво підвищити шанси на успішне лікування. Важливо знати, які обстеження необхідно […]

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?
Степан Крулько
Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт? Лікування
4.07.2024

Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт?

Хіміотерапія є одним з основних методів лікування онкологічних захворювань, який використовує потужні медикаменти для знищення ракових клітин. Хоча вона може бути дуже дієвою, хіміотерапія часто супроводжується побічними ефектами, що можуть викликати значний дискомфорт. Знання про те, як зменшити ці побічні ефекти, може суттєво покращити якість життя пацієнтів під час терапії. Одним з найбільш поширених побічних […]

лікар 8
Валерія Бірюк
Доверху