Головна/Лікувати лімфобластний лейкоз в Україні: у TOMOCLINIC проводять тотальне опромінення всього тіла
11.04.2024

Лікувати лімфобластний лейкоз в Україні: у TOMOCLINIC проводять тотальне опромінення всього тіла

Це світовий стандарт лікування лімфобластного лейкозу для значної групи пацієнтів — повністю вбити уражений раком кістковий мозок шляхом проведення тотального опромінення всього тіла (TBI), а потім після спеціальної підготовки виконати трансплантацію. Ще недавно, до кінця 2021 року, пацієнти, які потребували тотального опромінення всього тіла, могли пройти таке лікування лише за кордоном.

Сьогодні ситуація кардинально змінилася. Процедуру TBI проводять у TomoClinic!
Прорив у лікуванні пацієнтів з онкологічними захворюваннями крові став можливим завдяки унікальному для України обладнанню, яким оснащена клініка, та досвіду спеціалістів-радіологів.

Декілька днів тому лікарі нашого центру успішно провели пацієнтці тотальне опромінення всього тіла. Наступну трансплантацію кісткового мозку виконали спеціалісти Черкаського обласного онкологічного диспансеру.

Одна з критично значимих задач, яку вирішила досвідчена команда TomoClinic, — тотальне опромінення тіла (TBI) з одночасним захистом нирок, легень та очей пацієнтки. Тобто на життєво важливі органи дали необхідну, але безпечну дозу, яка не викличе в майбутньому важких побічних явищ.

«Проведення процедури тотального опромінення всього тіла (ТBI) — не лише величезний крок уперед у розвитку вітчизняної онкології та нові перспективи для людей з діагнозом лімфобластний лейкоз, а й економія бюджетних коштів, які МОЗ України виділяло на лікування таких хворих закордоном. Для пацієнтів у нашій країні опромінення кісткового мозку та подальша трансплантація безкоштовні (проводять за рахунок Державної програми трансплантації), а заощаджені кошти можна буде спрямувати на лікування більшої кількості людей із онкологічними захворюваннями», — зазначає головний лікар TomoClinic клінічний онколог Степан Крулько.

На поточний рік заплановано ще 10 процедур ТBI. Про це повідомляють на Урядовому порталі.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху