Головна/Маршрут пацієнта TomoClinic: 10 важливих кроків
11.04.2024

Маршрут пацієнта TomoClinic: 10 важливих кроків

Клієнти нашого онкологічного центру мають розуміти весь цикл проходження лікування від «А» до «Я», тому сьогодні ми хочемо розповісти про 10 важливих етапів цього процесу. Від першого дзвінка в TomoClinic та анкетування біля стійки адміністратора до проведення останнього сеансу лікування та виписки з клініки.

  1. Кожен пацієнт звертається для діагностики або лікування в TomoClinic за власним бажанням, за направленням зарубіжних онкологів, лікарів та наших медичних представників (регіональних консультантів) з інших міст України або безпосередньо з Кропивницького та Кіровоградської області.
  2. В першу чергу пацієнт записується на консультацію до лікаря і подає всю медичну документацію, яка є у його розпорядженні на даний момент.
  3. Після зустрічі лікар визначає, чи потрібно пацієнтові додаткове обстеження. Якщо так, то лікар дає направлення на цикл діагностичних процедур, які в TomoClinic можна пройти найчастіше за 2 дні (іноді 3-4 дні). Якщо пацієнт поступив до нас з якісними і свіжими дослідженнями організму з контрастним посиленням, то ми не проводимо додаткову діагностику, а відразу переходимо до вибору тактики лікування. Для цього важливо мати диск КТ, проведеної не більше місяця назад, або диск МРТ максимум тижневої давності.
  4. Після отримання результатів діагностики та аналізів в більшості випадків організовується лікарський консиліум. Профільні фахівці, променевий терапевт, клінічний онколог, лікар обирають і рекомендують пацієнтові певну тактику лікування відповідно до міжнародних протоколів. Тільки невеликий відсоток пацієнтів надходить до нас з уже розробленою тактикою лікування і не потребує проведення консиліуму.
  5. Якщо пацієнт обирає променеву терапію в нашому онкологічному центрі, то перед початком курсу важливо провести клінічну топометрію. Узгоджується план лікування, робиться відбиток маски, проводять виміри при фіксації пацієнта на столі лінійного прискорювача.
  6. У наступні 2-5 днів пацієнт знаходиться поза клінікою, поки радіологи зайняті всіма програмно-технічними приготуваннями до старту терапевтичного курсу для конкретного пацієнта.
  7. У цей період співробітники TomoClinic допомагають пацієнту з комфортним розміщенням: ми ведемо пошук квартири, домовляємося про вільну палату в Кіровоградському онкодиспансері або по можливості надаємо місце в нашій клініці.
  8. У ході курсу променевої терапії лікар щодня проводить моніторинг загального стану організму пацієнта, стежить за показниками крові. Сеанс променевої терапії займає зазвичай 15 хвилин, хоча для проведення супутніх маніпуляцій пацієнту важливо провести в нашій клініці 1 годину. Після всього курсу променевої терапії пацієнт отримує виписку і документ про якість проведеного лікування.
  9. Курс хіміотерапії вимагає 2-3 днів госпіталізації. Залежно від рекомендованої схеми лікування, обраної лікарем-хіміотерапевтом, доза препарату може вводитися від 3 до 96 годин. До старту курсу лікар визначає, чи готовий організм пацієнта до лікування. Якщо після огляду лікаря, визначення сприятливих показників загального стану організму і крові протипоказань для цього немає, курс хіміотерапії починають вже наступного дня. Після цього проводиться дезінтоксикаційна терапія, пацієнт отримує виписку і залишає клініку.
  10. По приїзду додому пацієнт завжди може звернутися в TomoClinic за телефонним номером 0 (800) 30-15-03 (безкоштовно в Україні) і отримати консультацію лікаря, який проводив лікування. Також ми завжди чекаємо пацієнтів для проведення контрольних діагностичних процедур.
 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Здоров’я молочної залози Лікування
12.07.2024

Здоров’я молочної залози

Здоров’я молочної залози – тема, яка хвилює багатьох жінок і вимагає особливої уваги. Чи знали ви, що вчасне виявлення та профілактика можуть врятувати ваше життя? Як лікар, я бачив безліч випадків, коли знання і своєчасні дії робили справжні дива. У цій статті я поділюся з вами найважливішими аспектами здоров’я молочних залоз, які повинна знати кожна […]

караськов
Дмитро Караськов
Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання? Лікування
10.07.2024

Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання?

З кожним роком вивчення генетики набирає все більшої популярності, відкриваючи нові горизонти в розумінні складних процесів, які відбуваються в нашому організмі. Одним з таких процесів є розвиток раку. Існує багато факторів, які можуть вплинути на виникнення цього захворювання, і одним із них є спадковість. Генетичні зміни, або мутації, які можуть бути передані від батьків до […]

гречанюк
Вікторія Гречанюк
Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити? Лікування
6.07.2024

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?

Онкологічні обстеження відіграють важливу роль у ранньому виявленні та ефективному лікуванні онкопатології. Рання діагностика дозволяє виявити рак на ранніх стадіях, коли він ще не поширився і лікування може бути найбільш успішним. Різні типи онкології вимагають різних підходів до обстеження, і регулярні медичні обстеження можуть суттєво підвищити шанси на успішне лікування. Важливо знати, які обстеження необхідно […]

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?
Степан Крулько
Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт? Лікування
4.07.2024

Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт?

Хіміотерапія є одним з основних методів лікування онкологічних захворювань, який використовує потужні медикаменти для знищення ракових клітин. Хоча вона може бути дуже дієвою, хіміотерапія часто супроводжується побічними ефектами, що можуть викликати значний дискомфорт. Знання про те, як зменшити ці побічні ефекти, може суттєво покращити якість життя пацієнтів під час терапії. Одним з найбільш поширених побічних […]

лікар 8
Валерія Бірюк
Доверху