Головна/Названо один із найнебезпечніших для кишківника напоїв
11.04.2024

Названо один із найнебезпечніших для кишківника напоїв

Вживання солодких газованих напоїв збільшує ризик розвитку раку кишківника, заявляють американські вчені. Такого висновку дійшли експерти Гарвардської школи громадського здоров’я за підсумками дослідження, результати якого опубліковані у виданні The American Journal of Clinical Nutrition:

Дослідники вивчили дані понад 120 тисяч учасників і провели паралелі між частотою випадків раку прямої кишки та числом летальних наслідків, а також вживанням пацієнтами продуктів із фруктозою та напоїв із доданим цукром.

Експерти вважають, що часте вживання таких напоїв збільшує шанс розвитку патологій у верхній та середній частині прямої кишки. Вчені зазначають, що на ризик розвитку раку впливає вживання солодких напоїв протягом останніх десяти років. Тим, хто любив побалувати себе газованою водою в дитинстві, але зараз знизив її вживання, немає приводу хвилюватися.

Але! Злоякісна пухлина прямої кишки не єдиний вид раку, який може розвитися через зловживання напоями з доданим цукром. Такі напої можуть викликати патології в печінці, підшлунковій залозі, а також рак ендометрія.

Давайте не брати участь у цій сумнівній лотереї, тобто не вживати часто солодкі газовані напої, проходити профілактичні обстеження та звертатися до фахівців негайно за перших тривожних симптомів.

Щоб отримати інформацію і записатися на консультацію, телефонуйте на номер, який бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху