Головна/Названо один із найнебезпечніших для кишківника напоїв
11.04.2024

Названо один із найнебезпечніших для кишківника напоїв

Вживання солодких газованих напоїв збільшує ризик розвитку раку кишківника, заявляють американські вчені. Такого висновку дійшли експерти Гарвардської школи громадського здоров’я за підсумками дослідження, результати якого опубліковані у виданні The American Journal of Clinical Nutrition:

Дослідники вивчили дані понад 120 тисяч учасників і провели паралелі між частотою випадків раку прямої кишки та числом летальних наслідків, а також вживанням пацієнтами продуктів із фруктозою та напоїв із доданим цукром.

Експерти вважають, що часте вживання таких напоїв збільшує шанс розвитку патологій у верхній та середній частині прямої кишки. Вчені зазначають, що на ризик розвитку раку впливає вживання солодких напоїв протягом останніх десяти років. Тим, хто любив побалувати себе газованою водою в дитинстві, але зараз знизив її вживання, немає приводу хвилюватися.

Але! Злоякісна пухлина прямої кишки не єдиний вид раку, який може розвитися через зловживання напоями з доданим цукром. Такі напої можуть викликати патології в печінці, підшлунковій залозі, а також рак ендометрія.

Давайте не брати участь у цій сумнівній лотереї, тобто не вживати часто солодкі газовані напої, проходити профілактичні обстеження та звертатися до фахівців негайно за перших тривожних симптомів.

Щоб отримати інформацію і записатися на консультацію, телефонуйте на номер, який бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху