Головна/Вітаємо з Днем тих, хто переміг рак!
11.04.2024

Вітаємо з Днем тих, хто переміг рак!

Знову жити, як усі. Почати свою історію перемог після історії хвороби. Насолоджуватися кожним моментом. Онкопацієнти в ремісії ще з кінця 1980-х створили свій громадський рух в Америці, а пізніше він став розвиватися і в європейських країнах. Сьогодні, в першу неділю червня, весь світ традиційно відзначає Національний день переможців раку (National Cancer Survivors Day).

Тисячі людей збираються по всьому світу, щоб показати: життя після раку продовжує бути якісним та щасливим. Приклад людей, які видужали, надихає всіх, хто веде боротьбу з хворобою. 2 червня ми також хочемо привернути увагу держави і суспільства до проблем онкопацієнтів і лікування раку, поліпшити якість життя людей в ремісії.

Святкують цей день переможці раку, які дають прості і важливі поради іншим людям, і наш онкологічний центр TomoClinic тільки приєднується до них:

1. Не бійтеся проходити профілактичні обстеження, а навпаки відправляйте себе на діагностику. Рак набагато ефективніше, швидше і дешевше лікується саме на початкових стадіях.
2. Онкологія може протікати безсимптомно, а при перших підозрілих симптомах ви повинні шукати кращих фахівців саме в цій області, без зволікань проходити сучасну діагностику і своєчасне лікування.
3. Ставтеся до лікування і власного одужання, як до роботи або проекту під назвою Життя.
4. Дізнавайтеся все про свій діагноз, активно беріть участь у всіх процесах, станьте єдиною командою з лікарями і близькими проти хвороби. Ви боретеся з нею не одні.
5. Якщо вам надають моральну допомогу або матеріальну підтримку, приймайте її: це нормально і рівноцінно.
6. Альтернативна медицина та екстрасенси не лікують, тому рекомендуємо не витрачати час на порожні спроби вилікуватися від раку, а відразу ж звертатися за професійною допомогою до фахівців.
7. Ті, хто переміг хворобу, стають сильними тілом і духом. Ці люди знають про онкологію не із ЗМІ та соцмереж. І хоч вони можуть інформувати суспільство, у них є щось набагато цінніше, ніж інформація: це досвід.

Щиро вітаємо всіх тих, хто залишив цю одну з найстрашніших хвороб в минулому. У цієї боротьби високі ставки, але і її можна пройти з гідністю, якщо поблизу виявляються близькі і лікарі.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Здоров’я молочної залози Лікування
12.07.2024

Здоров’я молочної залози

Здоров’я молочної залози – тема, яка хвилює багатьох жінок і вимагає особливої уваги. Чи знали ви, що вчасне виявлення та профілактика можуть врятувати ваше життя? Як лікар, я бачив безліч випадків, коли знання і своєчасні дії робили справжні дива. У цій статті я поділюся з вами найважливішими аспектами здоров’я молочних залоз, які повинна знати кожна […]

караськов
Дмитро Караськов
Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання? Лікування
10.07.2024

Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання?

З кожним роком вивчення генетики набирає все більшої популярності, відкриваючи нові горизонти в розумінні складних процесів, які відбуваються в нашому організмі. Одним з таких процесів є розвиток раку. Існує багато факторів, які можуть вплинути на виникнення цього захворювання, і одним із них є спадковість. Генетичні зміни, або мутації, які можуть бути передані від батьків до […]

гречанюк
Вікторія Гречанюк
Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити? Лікування
6.07.2024

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?

Онкологічні обстеження відіграють важливу роль у ранньому виявленні та ефективному лікуванні онкопатології. Рання діагностика дозволяє виявити рак на ранніх стадіях, коли він ще не поширився і лікування може бути найбільш успішним. Різні типи онкології вимагають різних підходів до обстеження, і регулярні медичні обстеження можуть суттєво підвищити шанси на успішне лікування. Важливо знати, які обстеження необхідно […]

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?
Степан Крулько
Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт? Лікування
4.07.2024

Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт?

Хіміотерапія є одним з основних методів лікування онкологічних захворювань, який використовує потужні медикаменти для знищення ракових клітин. Хоча вона може бути дуже дієвою, хіміотерапія часто супроводжується побічними ефектами, що можуть викликати значний дискомфорт. Знання про те, як зменшити ці побічні ефекти, може суттєво покращити якість життя пацієнтів під час терапії. Одним з найбільш поширених побічних […]

лікар 8
Валерія Бірюк
Доверху