Головна/Простір, який ми створюємо в TomoClinic для вас
11.04.2024

Простір, який ми створюємо в TomoClinic для вас

Ми часто публікуємо інформацію щодо центру TomoClinic, послуг, лікарів. Але чомусь забуваємо про те, що не завжди є у фокусі уваги, але за що ви нам найчастіше кажете щире «спасибі».
Днями ми публікували ваші теплі відгуки на нашу адресу, відчували вдячність за це і дійшли до певної думки. У своїх зверненнях до нас ви перелічуєте все те, що нам здається загалом прийнятною нормою для будь-якої сучасної клініки світового масштабу і що вважається як must-have в медицині. Стандартами, які мають бути. «Клей», без якого неможлива взаємодія між лікарем та пацієнтом.
Це й теплота у спілкуванні з пацієнтами, посмішки й добрі слова наших співробітників, комфортна постіль після важкого дня лікування та дієтичне блюдо на сніданок, яким хочеться ласувати.
Все те, чим ми огортаємо кожного пацієнта. Що створює атмосферу дома й родини. Що важливо для всіх — тим, кому потрібна підтримка й допомога, і для нашої медичної команди. Адже саме це загалом створює в TomoClinic щирий, надихаючий та мотивуючий простір. Те, що допомагає пацієнтам одужувати, підтримують у скрутну годину, на відстані від рідних міст та близьких людей поруч.
томоклиник отзывы

Які ж ці речі — такі звичайні для нас і такі приємні для вас?

1.    Людяність та доброта, спрямовані на пацієнтів з першого візиту до клініки або дзвінка, відповідаючи на будь-які запитання, відкидаючи зайві тривоги та надаючи корисну інформацію. Нещодавно ми отримали один з таких відгуків: «Хочу выразить благодарность за доброту, за заботу, за вашу терпимость и внимательность. У вас очень хороший персонал. Дай Бог нам больным и вам хорошего здоровья».
2.    Уважне, душевне й доброзичливе ставлення до хворих, адже з цього починається будь-яке лікування. Чуйність і турбота — це коли про кожного відвідувача клініки пам’ятають, немов про близьку людину, переймаються його станом, щиро цікавляться самопочуттям. Так про це пишете ви у своїх відгуках: «Величезне спасибі всім співробітникам центру за увагу і турботу. Хвороби, з якими звертаються до вас, дуже не прості. Ваше чуйне, доброзичливе ставлення до кожного пацієнта додатково дає сили для боротьби з недугою».
3.    Різноманітне й корисне для онкохворих меню з дієтичними стравами від нашого досвідченого шеф-кухаря: щодня ми готуємо збалансовані страви, що дають відчуття рідної кухні і допомагають проходити лікування в ресурсному стані. Одна з наших пацієнток пише у відгуку: «Особливо хочу відзначити роботу харчоблоку клініки, оцінюю їх роботу на «відмінно». Не у всіх санаторіях представлено таке різноманітне меню, як тут. Смачно, ситно і різноманітно. Я всі новорічні свята провела в клініці і різноманітним достатком страв мені дали відчуття домашнього святкового столу».
4.    Затишок в коридорах клініки, холах, куточках відпочинку та палатах стаціонару дає пацієнтам відчуття рідної домівки: тут є все для вашого комфорту — від чайника з трав’яним чаєм та зручних автоматизованих ліжок до технічного оснащення та кнопки виклику медперсоналу в будь-який момент доби. Ви відгукуєтесь про це так: «Хочу сказати величезне людське спасибі всьому колективу клініки за ваше вміння створити затишок, теплу обстановку. Хотілося б відзначити і дизайн приміщення, все зі смаком, радує око, що важливо! Якби це був профілакторій, а не клініка, де перебувають хворі… не життя, а казка була б!»
5.    Професіоналізм персоналу — від прибиральниці до головного лікаря, кожен має займатися своєю справою, бути в ній кваліфікованим та обізнаним спеціалістом. Якість вашого лікування є пріоритетом для вас, тож для цього ми створили команду досвідченого медичного та обслуговуючого персоналу. Один з наших клієнтів сказав про це такими словами: «Висока кваліфікація лікарів, середнього медскладу, координаторів, адміністраторів створює впевненість і бажання лікуватися у вас. Рівнятися на ваш центр повинна вся українська медицина».
Свіжі відгуки пацієнтів TomoClinic ви можете прочитати тут — так само, як і залишити свій. Вдячні вам за кожне тепле слово на адресу TomoClinic. ​
 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху