Рак передміхурової залози
Рак передміхурової залози (РПЗ) починається, коли здорові клітини простати змінюються і виходять з-під контролю, утворюючи пухлину. Пухлина може бути раковою або доброякісною.
Ракова пухлина є злоякісною, тобто вона може рости і поширюватися на інші частини тіла. Доброякісна пухлина також може рости і збільшуватися в розмірі, але не буде поширюватися на сусідні органи і частини тіла.
Рак простати дещо незвичайний порівняно з іншими видами раку. Це пов’язано з тим, що багато пухлин простати не поширюються швидко на інші частини тіла. Деякі види раку простати ростуть дуже повільно і можуть не викликати симптомів або проблем протягом багатьох років або взагалі ніколи.
Повільне зростання пухлини і відсутність симптомів на ранніх стадіях характерні для більшості випадків раку.
Захворювання займає 4-е місце за поширеністю в Україні серед представників сильної статі. Патологія небезпечна безсимптомним перебігом на ранніх стадіях та схожістю з симптомами інших, менш небезпечних урологічних недуг. Тому чоловікам після 40 років та яким входять до групи ризику, обов’язково щорічно проходити огляд у лікаря-уролога. За появи перших ознак патології слід без зволікання записатися на консультацію.
Методи лікування раку простати у .
Ефективність лікування раку передміхурової залози залежить від багатьох факторів, зокрема: стадія та ступінь пухлини, рівень ПСА (маркеру раку простати), вік пацієнта та загальний стан його здоров’я.
Фахівці уважно вивчають кожен випадок захворювання та розробляють індивідуальну стратегію лікування. Збирається мультидисциплінарна комісія, на якій експерти обговорюють клінічну ситуацію та ухвалюють найкраще для пацієнта рішення. В роботі консиліуму беруть участь клінічні онкологи, онкохірурги, променеві терапевти, хімієтерапевти та інші фахівці. Такий підхід відповідає світовим стандартам.
Зазвичай лікування є комплексним та може включати:
- хірургічну операцію;
- променеву терапію;
- гормональну терапію;
- хімієтерапію;
- імунотерапію.
Сучасні методики – це єдиний шлях для пацієнта отримати високі шанси на одужання.
При діагностиці на 1-2 стадії у пацієнтів дуже високі шанси на відсутність рецидивів в подальшому житті. Так само високі шанси на збереження статевої функції при використання лопароскопіческого методу видалення пухлини. Протягом 3-4 тижнів пацієнт вже зможе самостійно ходити в туалет і повернутися до нормального життя.
У нашій клініці працюють кваліфіковані фахівці, які мають великий досвід ефективного лікування цього захворювання.
Запис на безкоштовну консультацію онколога:
м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
м. Київ, вул. Здановської 33/43