Головна/Рак передміхурової залози
11.04.2024

Рак передміхурової залози

Рак передміхурової залози (РПЗ) починається, коли здорові клітини простати змінюються і виходять з-під контролю, утворюючи пухлину. Пухлина може бути раковою або доброякісною.

Ракова пухлина є злоякісною, тобто вона може рости і поширюватися на інші частини тіла. Доброякісна пухлина також може рости і збільшуватися в розмірі, але не буде поширюватися на сусідні органи і частини тіла.

Рак простати дещо незвичайний порівняно з іншими видами раку. Це пов’язано з тим, що багато пухлин простати не поширюються швидко на інші частини тіла. Деякі види раку простати ростуть дуже повільно і можуть не викликати симптомів або проблем протягом багатьох років або взагалі ніколи.

Повільне зростання пухлини і відсутність симптомів на ранніх стадіях характерні для більшості випадків раку.

Захворювання займає 4-е місце за поширеністю в Україні серед представників сильної статі. Патологія небезпечна безсимптомним перебігом на ранніх стадіях та схожістю з симптомами інших, менш небезпечних урологічних недуг. Тому чоловікам після 40 років та яким входять до групи ризику, обов’язково щорічно проходити огляд у лікаря-уролога. За появи перших ознак патології слід без зволікання записатися на консультацію.

Методи лікування раку простати у .

Ефективність лікування раку передміхурової залози залежить від багатьох факторів, зокрема: стадія та ступінь пухлини, рівень ПСА (маркеру раку простати), вік пацієнта та загальний стан його здоров’я.

Фахівці уважно вивчають кожен випадок захворювання та розробляють індивідуальну стратегію лікування. Збирається мультидисциплінарна комісія, на якій експерти обговорюють клінічну ситуацію та ухвалюють найкраще для пацієнта рішення. В роботі консиліуму беруть участь клінічні онкологи, онкохірурги, променеві терапевти, хімієтерапевти та інші фахівці. Такий підхід відповідає світовим стандартам.

Зазвичай лікування є комплексним та може включати:

  • хірургічну операцію;
  • променеву терапію;
  • гормональну терапію;
  • хімієтерапію;
  • імунотерапію.

Сучасні методики – це єдиний шлях для пацієнта отримати високі шанси на одужання.
При діагностиці на 1-2 стадії у пацієнтів дуже високі шанси на відсутність рецидивів в подальшому житті. Так само високі шанси на збереження статевої функції при використання лопароскопіческого методу видалення пухлини. Протягом 3-4 тижнів пацієнт вже зможе самостійно ходити в туалет і повернутися до нормального життя.

У нашій клініці працюють кваліфіковані фахівці, які мають великий досвід ефективного лікування цього захворювання.

Запис на безкоштовну консультацію онколога:

м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху