Головна/Що визначає результат хіміотерапії і призводить до успіху лікування?
11.04.2024

Що визначає результат хіміотерапії і призводить до успіху лікування?

В арсеналі наших фахівців є дуже важливий інструмент — хіміотерапія. Потужні препарати для цього лікування застосовують не лише у нас, а і в багатьох онкологічних центрах. І світові протоколи хіміотерапії доступні спеціалістам у будь-якій точці країни.

Однак чому ж відрізняються результати в різних клініках, якщо використовують одні й ті ж препарати і орієнтуються часто на одні й ті ж протоколи?

На перший погляд здається, що у всіх план дій однаковий: підбирають препарати, визначають їхню дозу, готують для введення, вводять із певними інтервалами. Всім доступні міжнародні стандарти і важлива інформація від компанії-виробника. Проте результати хіміотерапії бувають дуже різними. А це означає, що справа не лише у препаратах і протоколах.

Що ж насправді визначає результат хіміотерапії і може призвести до успіху?

У більшості випадків хіміотерапія найефективніша у поєднанні з іншими методами — у складі комплексного лікування

Немає одного універсального способу боротьби з раком. Занадто складне це захворювання. Пухлинні клітини можуть мутувати, пристосовуватись, маскуватися. Тому найчастіше лікування вимагає комплексного підходу: і спеціальної терапії, і високотехнологічної хірургії, і надточної променевої терапії, а в ряді випадків — і високодозної радіохірургії.

Якщо в медичному центрі немає якоїсь із складових сучасного лікування раку або вони не тієї якості, яка потрібна (наприклад, застаріла апаратура для променевої терапії), то очікуваний результат навряд чи буде досягнуто.

У той же час наша клініка пропонує повний комплекс методів із використанням ультрасучасного обладнання. І в цьому комплексі хіміотерапія вимагає таких самих віртуозних навичок, як і скальпель у руках хірурга.

У чому наші переваги?

Оснащеність

Спеціальні інфузомати від німецької компанії B. Braun дозволяють точно дозувати в часі та об’ємі препарат, що вводиться. Щоб було зрозуміло, наскільки це значимо, треба пам’ятати головне: якщо ліків менше — немає ефекту; якщо більше — перевантажується організм, посилюються побічні явища, нерідко у таких випадках призупиняють курс терапії. Вкрай важливо, що ми використовуємо спеціальні світлозахисні системи, які захищають ліки від руйнування.

Персоналізований підхід

У кожному конкретному випадку, залежно від результату гістологічного аналізу, ми призначаємо хіміотерапію за різними схемами і з урахуванням персональних особливостей, тобто препарати, дози і тривалість лікування наші досвідчені хіміотерапевти підбирають строго індивідуально.

Підготовка препаратів

Дотримуємося необхідних умов, а саме — препарати повинні розводитися і вводитися правильно, за процесом потрібно правильно спостерігати. У нашому центрі забезпечені точність усіх пропорцій і дозування при змішуванні (до частки грама), і в організм людини потрапляє саме та кількість ліків, яка розрахована для неї персонально.

Комфорт, зручність і безпека

Програма хіміотерапевтичного лікування в TomoClinic включає постійний контроль усіх показників роботи організму, в тому числі результатів аналізів крові. Лікарі обов’язково проводять супровідну терапію, яка полегшує стан пацієнтів і допомагає успішно пройти хіміотерапію.

Для кожної людини у нашому центрі доступна установка спеціального венозного порту, який забезпечує зручність і безпеку тим, хто отримує лікування: у пацієнта не страждають вени, немає больових відчуттів і будь-яких зовнішніх побічних явищ, спрощується забір крові для аналізів.

Пацієнти в режимі онлайн за допомогою планшетів можуть побачити, як йде підготовка ліків для них: відстежити весь процес — розведення препаратів для супроводження (премедикації) та самого хіміопрепарату. І пацієнт, і його родичі мають доступ до запису відеокамери, що робить весь процес лікування прозорим.

Хіміотерапія в нашому центрі — ефективна, безпечна та комфортна. Пацієнти отримують максимальну і результативну допомогу.

Залишились питання? Телефонуйте нам за номером, який бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху