Головна/Що визначає результат хіміотерапії і призводить до успіху лікування?
11.04.2024

Що визначає результат хіміотерапії і призводить до успіху лікування?

В арсеналі наших фахівців є дуже важливий інструмент — хіміотерапія. Потужні препарати для цього лікування застосовують не лише у нас, а і в багатьох онкологічних центрах. І світові протоколи хіміотерапії доступні спеціалістам у будь-якій точці країни.

Однак чому ж відрізняються результати в різних клініках, якщо використовують одні й ті ж препарати і орієнтуються часто на одні й ті ж протоколи?

На перший погляд здається, що у всіх план дій однаковий: підбирають препарати, визначають їхню дозу, готують для введення, вводять із певними інтервалами. Всім доступні міжнародні стандарти і важлива інформація від компанії-виробника. Проте результати хіміотерапії бувають дуже різними. А це означає, що справа не лише у препаратах і протоколах.

Що ж насправді визначає результат хіміотерапії і може призвести до успіху?

У більшості випадків хіміотерапія найефективніша у поєднанні з іншими методами — у складі комплексного лікування

Немає одного універсального способу боротьби з раком. Занадто складне це захворювання. Пухлинні клітини можуть мутувати, пристосовуватись, маскуватися. Тому найчастіше лікування вимагає комплексного підходу: і спеціальної терапії, і високотехнологічної хірургії, і надточної променевої терапії, а в ряді випадків — і високодозної радіохірургії.

Якщо в медичному центрі немає якоїсь із складових сучасного лікування раку або вони не тієї якості, яка потрібна (наприклад, застаріла апаратура для променевої терапії), то очікуваний результат навряд чи буде досягнуто.

У той же час наша клініка пропонує повний комплекс методів із використанням ультрасучасного обладнання. І в цьому комплексі хіміотерапія вимагає таких самих віртуозних навичок, як і скальпель у руках хірурга.

У чому наші переваги?

Оснащеність

Спеціальні інфузомати від німецької компанії B. Braun дозволяють точно дозувати в часі та об’ємі препарат, що вводиться. Щоб було зрозуміло, наскільки це значимо, треба пам’ятати головне: якщо ліків менше — немає ефекту; якщо більше — перевантажується організм, посилюються побічні явища, нерідко у таких випадках призупиняють курс терапії. Вкрай важливо, що ми використовуємо спеціальні світлозахисні системи, які захищають ліки від руйнування.

Персоналізований підхід

У кожному конкретному випадку, залежно від результату гістологічного аналізу, ми призначаємо хіміотерапію за різними схемами і з урахуванням персональних особливостей, тобто препарати, дози і тривалість лікування наші досвідчені хіміотерапевти підбирають строго індивідуально.

Підготовка препаратів

Дотримуємося необхідних умов, а саме — препарати повинні розводитися і вводитися правильно, за процесом потрібно правильно спостерігати. У нашому центрі забезпечені точність усіх пропорцій і дозування при змішуванні (до частки грама), і в організм людини потрапляє саме та кількість ліків, яка розрахована для неї персонально.

Комфорт, зручність і безпека

Програма хіміотерапевтичного лікування в TomoClinic включає постійний контроль усіх показників роботи організму, в тому числі результатів аналізів крові. Лікарі обов’язково проводять супровідну терапію, яка полегшує стан пацієнтів і допомагає успішно пройти хіміотерапію.

Для кожної людини у нашому центрі доступна установка спеціального венозного порту, який забезпечує зручність і безпеку тим, хто отримує лікування: у пацієнта не страждають вени, немає больових відчуттів і будь-яких зовнішніх побічних явищ, спрощується забір крові для аналізів.

Пацієнти в режимі онлайн за допомогою планшетів можуть побачити, як йде підготовка ліків для них: відстежити весь процес — розведення препаратів для супроводження (премедикації) та самого хіміопрепарату. І пацієнт, і його родичі мають доступ до запису відеокамери, що робить весь процес лікування прозорим.

Хіміотерапія в нашому центрі — ефективна, безпечна та комфортна. Пацієнти отримують максимальну і результативну допомогу.

Залишились питання? Телефонуйте нам за номером, який бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху