Головна/Сучасна хіміотерапія: як її проводять у TomoClinic?
11.04.2024

Сучасна хіміотерапія: як її проводять у TomoClinic?

Цей непростий етап лікування зараз проходять багато наших пацієнтів. Саме в цю хвилину в хіміотерапевтичному відділенні клініки знаходяться ті, хто долає рак, бореться за власне здоров’я та життя за допомогою саме хіміопрепаратів. Катерина Гладка працює в центрі фармацевтом — фахівцем, який знає все про склад ліків і показання до їх застосування. TomoClinic став для неї клінікою, де все до деталей спрямовано на розвиток. Тутешні спеціалісти зростають разом з такою сучасною клінікою, тож з хіміопрепаратами у нас працює не просто медична сестра, а й дипломований фармацевт. Про специфіку і переваги хіміотерапії в TomoClinic ви дізнаєтеся з нашого діалогу зі спеціалістом.
 
— З яким обладнанням вам доводиться працювати задля того, щоб хіміотерапія проходила якнайефективніше для наших пацієнтів?
— Томоклінік співпрацює з німецьким виробником B.Braun: їхні одноразові системи та інфузомати на сьогодні вважаються у світі найбільш сучасними. Тому ми використовуємо їх для онкопацієнтів і в нашій клініці. Системи Cyto-Set забезпечені особливими фільтрами (0,2 мікрона), які необхідні для введення хіміотерапевтичних препаратівОкрім того, ліки можуть втрачати свої властивості та розпадатися під дією ультрафіолету — саме для цього ми використовуємо тільки сонцезахисні системи. У кожному випадку пацієнт бажає отримати якісне лікування, тож за допомогою цих систем можна бути впевненими, що препарат дійде до мішені і доведе свою ефективність.
химиотерапия томоклиник
 
— Чи допомагає у роботі з пацієнтами інфузійний порт?
— Якби його мав кожен онкопацієнт, це було б великим плюсом як для нього, так і для нас, медиків. Не страждали б вени, особливо коли мова йде про велику кількість курсів хіміотерапії. Адже без порт-системи через часті інфузії вени стають тонкими, лопаються, пацієнти відчувають біль та дискомфорт, виникають флебіти та інші побічні явища. Порт робить хіміотерапію зручною та безпечною.
 
— Мені відомо, що в маніпуляційному кабінеті хіміотерапевтичного відділення стаціонару TomoClinic є спеціальна відеокамера, що дозволяє слідкувати за процесом підготовки препаратів до введення?
— Так, наші пацієнти в будь-який момент в режимі онлайн за допомогою планшетів можуть подивитися, як йде підготовка ліків для них . Тож у кожного є можливість відслідкувати процес: від розведення супроводжуючих препаратів (премедикації) та самого хіміопрепарату. Пацієнт та його родичі мають доступ до запису відеокамери. Вважаю, що це підвищує довіру до нас і робить прозорим весь процес лікування.
химиопрепараты томоклиникхимиотерапия томоклиник препараты
 
— Як та звідки замовляються препарати для хіміотерапії в TomoClinic?
— Провізор зважає на кількість пацієнтів ті їх потреби, формуючи нове замовлення. Ми намагаємося не допускати недостачі та надлишку хіміотерапевтичних препаратів, адже вони мають обмежені строки придатності та специфічні умови зберігання. Тому прискіпливо слідкуємо за цим. Клініка співпрацює з крупними виробниками — фармацевтичними компаніями Європи (Австрія, Німеччина). Препарати для лікування (навіть рідкі або дороговартісні) є у наявності в клініці, тому в більшості випадків не треба витрачати цінний час на очікування та доставку.
 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху