Головна/Таргетна терапія
11.04.2024

Таргетна терапія

Таргетна терапія (від англ. target – ціль) – метод лікування раку, який спрямований на ліквідацію або зниження росту злоякісних клітин за допомогою препаратів, які впливають на конкретні молекулярні або генетичні аспекти ракової хвороби.

Такі препарати щадять здорові клітини та при цьому:

 • блокують безконтрольне розмноження ракових клітин;
 • змінюють білки у пухлинних клітинах, що призводить до їх загибелі;
 • пригнічують утворення нових кровоносних судин, що живлять пухлину.

Основна ідея таргетної терапії полягає в тому, що вона спрямована безпосередньо на ракові клітини і намагається знищити їх, залишаючи при цьому здорові клітини недоторканими.

Перед початком таргетної терапії обовʼязково проводять молекулярно-генетичні дослідження матеріалу пухлини, адже таргетні препарати розробляють конкретно під молекулярний профіль новоутворення.

Протипоказання для таргетного лікування раку визначаються під час вивчення результатів аналізів, а рішення про застосування цього виду терапії лікар приймає індивідуально.

Таргетна терапія може проводитися різними способами:

 • прийом таблеток або капсул;
 • у вигляді внутрішньовенної інфузії;
 • у вигляді підшкірних інʼєкцій.

В TomoClinic таргетна терапія виконується лише на основі методик, рекомендованих провідними протираковими спільнотами світу. Ми використовуємо тільки кращі сучасні методики, що дозволяє забезпечити пацієнтам повний цикл діагностики, терапії та реабілітації.

Таргетна терапія в TomoClinic:

 • досвідчені лікарі
 • ефективні препарати
 • міжнародні протоколи
 • комфортні умови
 • індивідуальний підхід

Для запису на консультацію: 0800301503

м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху