Головна/Сімейні лікарі і TomoClinic — союз за життя
11.04.2024

Сімейні лікарі і TomoClinic — союз за життя

Саме так називається глобальна регіональна кампанія за ініціативи нашого онкологічного центру. Ми робимо все можливе для підвищення знань сімейних лікарів щодо раку та боротьби з цим ворожим захворюванням.
Одним з таких маленьких кроків стала міні-конференція для сімейних лікарів, що відбулася сьогодні в районній лікарні смт. Смоліне (Маловисківський район Кіровоградщини).
Фахівці TomoClinic, спираючись на свій масштабний досвід в питаннях онкології, ділилися знаннями з місцевими спеціалістами. Головний лікар Степан Крулько, клінічний онколог Анатолій Палюх та уролог Ярослав Пароконний докладно розповіли про ранню діагностику, комплексне лікування раку і можливості клінічних досліджень. Адже після отримання чіткого діагнозу кожен пацієнт має декілька шляхів до власного одужання, і він має знати про це.
Якщо ви сімейний лікар і теж бажаєте дізнатися більше про онкологічні захворювання та сучасне лікування (в тому числі безкоштовні варіанти) переходьте за посиланням https://tomoclinic.ua/uk/konsultacziyi/semejnym-vracham/ Наші лікарі завжди на зв’язку і раді допомогти.
Щоб більше дізнатися про методи лікування в TomoClinic, залиште заявку на сайті — і наші менеджери детально проконсультують вас.

 width= width=  width=  width=  width=

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

Лікування онкологічних захворювань завжди є складним та індивідуальним процесом. Тому вибір методу, який буде застосовуватися, залежить від багатьох факторів, таких як тип раку, стадія захворювання, загальний стан пацієнта та його власні побажання. Отже, важливо розуміти, що немає універсального “найкращого” методу лікування, оскільки кожен випадок є унікальним. Хірургічне втручання є одним із основних методів боротьби з […]

Який метод лікування онкології є найкращим?
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я.

Нові технології та досягнення у лікуванні раку повністю змінили уявлення про можливості медицини. Пацієнти після лікування онкологічних захворювань сьогодні можуть повернутися до повноцінного життя. Вчені сподіваються, що цей прогрес буде зростати з кожним роком. І докладають до цього багато зусиль. Завдяки чому це можливо? На щастя, люди стали більш свідомо ставитися до свого здоров’я, а […]

лікар 18
Алла Кухар
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Топ-5 способів профілактики раку Лікування
11.06.2024

Топ-5 способів профілактики раку

Відповідей на запитання: як жити, щоб не захворіти на рак, або як ніколи не захворіти на рак – не існує, але можна постаратися зробити все, що залежить безпосередньо від вас. Профілактика раку включає в себе ряд простих, але дуже важливих кроків, які допоможуть зменшити ризик захворювання. Здорове харчування Включайте в раціон більше фруктів, овочів, цільнозернових […]

Топ-5 способів профілактики раку
Степан Крулько
Доверху