Головна/Участь наших лікарів в ESTRO 38: націленість на оптимальну турботу про пацієнта
11.04.2024

Участь наших лікарів в ESTRO 38: націленість на оптимальну турботу про пацієнта

Наші фахівці завжди прагнуть до головної мети — поліпшення результатів лікування пацієнтів. Заради цієї мети збираються разом професіонали з різних країн на наукові конференції, заради цієї мети діляться вони знаннями і досвідом, заради цієї мети беруть участь у світових і європейських конгресах наші лікарі.

В кінці квітня в Мілані відбувся черговий конгрес Європейського товариства радіотерапії та онкології. У масштабному медичному форумі ESTRO 38 взяли участь: завідуюча лікувальним відділенням, лікар-радіолог Наталія Серьогіна; заступник головного лікаря TomoClinic, променевий терапевт Тетяна Бойко; медичні фізики Олексій Зінвалюк і Дмитро Синчук.

Насичена змістовна програма конгресу включала навчальні лекції, симпозіуми, дебати, постерні доповіді з різних напрямків променевої терапії, радіохірургії, радіобіології та ін. На виставці медичного обладнання були представлені виробники сучасних лінійних прискорювачів, в т.ч. Accurey і Elekta.

Наші фахівці ознайомилися з новинками іммобілізуючих (що надають стан нерухомості) пристроїв від компанії Klarity. «Особливу увагу привернув пристрій Klarity BiteLok—  інноваційна конструкція для поліпшення іммобілізації голови та шиї», — зазначила Наталія Серьогіна.

Досвідчений лікар розповіла, що в рамках конгресу обговорювалися питання поєднання променевої терапії / радіохірургії з іншими методами спеціального лікування онкологічних пацієнтів, робився акцент на можливості комбінації радіотерапії / радіохірургії та імунотерапії.

Наталя Серьогіна: «Майже кожен спікер в презентації робив наголос на необхідності персоніфікованого підходу до лікування онкологічних пацієнтів. Були представлені результати лікування пацієнтів з III стадією неоперабельного недрібноклітинного раку легень. Запропонований варіант різних методик може мати практичне значення для нашої клініки.

На навчальних лекціях ми отримали цінну інформацію про особливості позиціонування пацієнтів, про менеджмент контролю дихання, синхронізації руху, що особливо актуально при використанні методики SBRT.

Також висвітлювалися питання повторного опромінення при рецидивах раку різних локалізацій, обговорювалися оптимальні режими (в тому числі, поєднання з системним лікуванням) з урахуванням можливих ризиків та очікуваних результатів. Проблеми токсичності і можливостей щодо зменшення негативних наслідків опромінення ми обговорювали як на засіданнях чисто практичних, так і на секціях з експериментальної радіобіології. Цікавим був ряд доповідей про оцінку когнітивних функцій при опроміненні головного мозку.

Участь в Конгресі дала нам можливість поспілкуватися з колегами з інших країн, поділитися досвідом в області променевої терапії, обмінятися новими ідеями і досягненнями. Всі наші нові знання обов’язково повернутися до пацієнтів новими ефективними методами лікування. Ми націлені на максимальну турботу про пацієнта ».

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху