Головна/Участь наших лікарів в ESTRO 38: націленість на оптимальну турботу про пацієнта
11.04.2024

Участь наших лікарів в ESTRO 38: націленість на оптимальну турботу про пацієнта

Наші фахівці завжди прагнуть до головної мети — поліпшення результатів лікування пацієнтів. Заради цієї мети збираються разом професіонали з різних країн на наукові конференції, заради цієї мети діляться вони знаннями і досвідом, заради цієї мети беруть участь у світових і європейських конгресах наші лікарі.

В кінці квітня в Мілані відбувся черговий конгрес Європейського товариства радіотерапії та онкології. У масштабному медичному форумі ESTRO 38 взяли участь: завідуюча лікувальним відділенням, лікар-радіолог Наталія Серьогіна; заступник головного лікаря TomoClinic, променевий терапевт Тетяна Бойко; медичні фізики Олексій Зінвалюк і Дмитро Синчук.

Насичена змістовна програма конгресу включала навчальні лекції, симпозіуми, дебати, постерні доповіді з різних напрямків променевої терапії, радіохірургії, радіобіології та ін. На виставці медичного обладнання були представлені виробники сучасних лінійних прискорювачів, в т.ч. Accurey і Elekta.

Наші фахівці ознайомилися з новинками іммобілізуючих (що надають стан нерухомості) пристроїв від компанії Klarity. «Особливу увагу привернув пристрій Klarity BiteLok—  інноваційна конструкція для поліпшення іммобілізації голови та шиї», — зазначила Наталія Серьогіна.

Досвідчений лікар розповіла, що в рамках конгресу обговорювалися питання поєднання променевої терапії / радіохірургії з іншими методами спеціального лікування онкологічних пацієнтів, робився акцент на можливості комбінації радіотерапії / радіохірургії та імунотерапії.

Наталя Серьогіна: «Майже кожен спікер в презентації робив наголос на необхідності персоніфікованого підходу до лікування онкологічних пацієнтів. Були представлені результати лікування пацієнтів з III стадією неоперабельного недрібноклітинного раку легень. Запропонований варіант різних методик може мати практичне значення для нашої клініки.

На навчальних лекціях ми отримали цінну інформацію про особливості позиціонування пацієнтів, про менеджмент контролю дихання, синхронізації руху, що особливо актуально при використанні методики SBRT.

Також висвітлювалися питання повторного опромінення при рецидивах раку різних локалізацій, обговорювалися оптимальні режими (в тому числі, поєднання з системним лікуванням) з урахуванням можливих ризиків та очікуваних результатів. Проблеми токсичності і можливостей щодо зменшення негативних наслідків опромінення ми обговорювали як на засіданнях чисто практичних, так і на секціях з експериментальної радіобіології. Цікавим був ряд доповідей про оцінку когнітивних функцій при опроміненні головного мозку.

Участь в Конгресі дала нам можливість поспілкуватися з колегами з інших країн, поділитися досвідом в області променевої терапії, обмінятися новими ідеями і досягненнями. Всі наші нові знання обов’язково повернутися до пацієнтів новими ефективними методами лікування. Ми націлені на максимальну турботу про пацієнта ».

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху