Головна/Як пацієнту переконатися, що він отримав повний обсяг лікування?
Альона Крулько
Альона Крулько
24.03.2024

Як пацієнту переконатися, що він отримав повний обсяг лікування?

Як пацієнту переконатися, що він отримав повний обсяг лікування?

Під час перебування у TomoClinic пацієнти отримують повний спектр безпечного, якісного, індивідуалізованого, міждисциплінарного лікування та догляду, якого вони потребують. Це важливо для забезпечення їхнього швидкого одужання, збереження та покращення якості життя.

Для контролю пацієнтами 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 всього процесу лікування ввели систему моніторингу.

Це об’єктивна якісна і кількісна оцінка ефективності променевого або хіміотерапевтичного лікування.

Наша програма моніторингу дозволяє проводити кількісну оцінку ефективності лікування вже через кілька днів (в деяких випадках) і до 2-3 місяців з моменту початку лікування, коли можна порівняти розміри і стан пухлини до і після лікування.

Завдяки даному моніторингу лікар може оперативно підкоригувати програму лікування в процесі.

Після проходження курсу протипухлинної терапії пацієнт отримує план моніторингу у вигляді звітних фото зони опромінення, його планування дозами: план-факт, взятий з програми апарату TomoTherapy®, який робив опромінення, і розшифровка.

На них чітко видно дози, які планувалися і поставлялися фактично, зміни в розмірах пухлини «до» і «після», що дозволяє контролювати результати лікування і самому пацієнту.

Загалом, надання якісної та доступної медичної допомоги пацієнтам з онкологічними захворюваннями є одним із пріоритетних завдань сучасної медицини. Ми забезпечуємо пацієнтам не лише ефективне лікування, але і психологічну підтримку та інформаційну базу для прийняття обґрунтованих рішень щодо їхнього здоров’я.

За Програмою медичних гарантій променева та хімієтерапія у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є БЕЗОПЛАТНИМИ для пацієнтів!

Запис на консультацію: 𝟎𝟖𝟎𝟎𝟑𝟎𝟏𝟓𝟎𝟑

📍м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
📍м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху