Головна/Як відволіктись від ролі пацієнта і знайти себе в ролі відпочиваючого
11.04.2024

Як відволіктись від ролі пацієнта і знайти себе в ролі відпочиваючого

Одужання приходить не тільки разом із дієвими препаратами, новими методиками, допомогою лікарів, але і з цікавим дозвіллям. Організацією таких релаксаційних заходів для клієнтів центру TomoClinic займається психолог Яніна Петренко.

Спочатку вона контактує з лікарем кожного пацієнта для того, щоб з’ясувати, чи відсутні будь-які протипоказання для невеликих фізичних навантажень. Адже прогулянки містом та корисне різноманітне дозвілля на свіжому повітрі дають пацієнтам додаткові ресурси для боротьби з хворобою. Якщо лікарі не мають заперечень, а пацієнт відкритий до пропозицій, психолог проводить опитування, хто і як бажає з користю провести вільний час в Кропивницькому.

Зокрема, на минулих вихідних пацієнти мали невеличку екскурсію: пройшли вулицею Архітектора Паученко від театру корифеїв ім. М. Кропивницького, ознайомилися з пам’ятками архітектури, дізналися про великих людей, що жили і працювали в нашому місті. Для групи з 6 пацієнтів ми також організували комфортний переїзд до центра міста і назад до клініки.

Яніна Петренко: «Як правило, екскурсія містом на чолі з гідом триває недовго — вільна годинка або півтори є майже у кожного пацієнта, особливо під час курсу радіотерапії в клініці. У найближчому майбутньому я хочу запропонувати клієнтам короткі мандрівки за місто — поруч є ферма натуральних сирів «Лісова Коза», культурна пам’ятка Хутір Надія та цікаві природні локації в області. Ще й погодні умови хотілося б враховувати, щоб такий відпочинок був виключно на радість, на користь і не зашкодив здоров’ю. Восени, навесні та взимку можна відвідати перший професійний в Україні Кропивницький академічний музично-драматичний театр».

Нещодавно, в травні, коли в Кропивницькому зацвітали мільйони тюльпанів, психолог TomoClinic організувала для наших пацієнтів невеличку прогулянку місцевим дендропарком. Раді отримувати лише добрі відгуки щодо таких міні-мандрівок та бачити щастя у ваших очах!

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Топ-5 способів профілактики раку Лікування
11.06.2024

Топ-5 способів профілактики раку

Відповідей на запитання: як жити, щоб не захворіти на рак, або як ніколи не захворіти на рак – не існує, але можна постаратися зробити все, що залежить безпосередньо від вас. Профілактика раку включає в себе ряд простих, але дуже важливих кроків, які допоможуть зменшити ризик захворювання. Здорове харчування Включайте в раціон більше фруктів, овочів, цільнозернових […]

Топ-5 способів профілактики раку
Степан Крулько
Перші ознаки раку Лікування
4.06.2024

Перші ознаки раку

Функціонування нашого організму – складна, унікальна, а інколи непередбачувана система. Наше тіло складається з трильйонів клітин. Кожна клітина має ядро, всередині якого є гени. Саме гени вказують клітині коли їй рости, працювати, ділитися та помирати. Зазвичай клітини дотримуються цих інструкцій і ми залишаємося здоровими. Якщо спростити, то гени — це ділянки молекули ДНК, які містять інформацію […]

чернги ш
Олег Черниш
Біопсія щитовидної залози Лікування
31.05.2024

Біопсія щитовидної залози

Сьогодні патології щитоподібної залози досить часто зустрічаються серед захворювань. До 70 років більшість населення стикається з даним захворюванням. Біопсія щитовидної залози – це забір невеликих зразків тканини з щитовидної залози для проведення лабораторних досліджень. Процедура займає всього кілька хвилин і є абсолютно безболісною. Для взяття зразків підозрілих тканин використовується тонка голка та шприц. Вузли щитоподібної […]

blyaher
Анна Бляхер
Доверху