Головна/Яким був для нас 2020-й? Нові відділення, нові напрямки, нові послуги
11.04.2024

Яким був для нас 2020-й? Нові відділення, нові напрямки, нові послуги

Пандемія COVID-19 стала викликом не тільки для економіки нашої країни, але й для медицини. Ми прийняли виклик, і нам є чим пишатися. Здоров’я пацієнтів для нас завжди було, є і залишається головною цінністю. Тому, при здійснюванні безпрецедентних заходів безпеки, ми продовжували розвиватися.

У 2020 році відкрили відділення хірургії, яке оснащене новітнім обладнанням. У відділенні наші фахівці проводять всі види операцій, у тому числі лапароскопічні (без великих розрізів) і онкопластичні зі збереженням об `єму і форми грудей при лікуванні раку молочних залоз.

У рутинну практику впровадили біопсію сторожових лімфовузлів — хірургічну процедуру, яка дає можливість визначити, вражені вони метастазами чи ні. Це означає, що при «негативному» (без пухлинних клітин) сторожовому, не потрібно видаляти додаткові лімфатичні вузли. Тобто біопсія допомагає уникнути більш масштабного хірургічного втручання, що включає видалення багатьох лімфатичних вузлів. Зокрема, жінці, яка проходить лікування від раку грудей, не доведеться відчувати наслідки післяопераційної травми, такі як лімфостаз (набряк) руки.

У минулому році відбулася ще одна значна і важлива подія — центр став учасником програми клінічних досліджень. Для пацієнтів — це можливість отримати без оплати особистими коштами передове і дуже дороге лікування, доступ до якого у звичайній практиці поки обмежений.

Тут ми хочемо відзначити два головні моменти. Людям, які потребують лікування, клінічні дослідження дають надію і високі шанси на одужання, а для нас їх проведення — величезна честь і міжнародне визнання високого рівня клініки: відповідності обладнання і якості онкологічної допомоги світовим стандартам, що дозволяють проводити такі дослідження.

Стартувавши з клінічних досліджень з лікування раку легень, ми розширили список: додали рак сечового міхура і рак органів голови-шиї. У цьому році плануємо охопити ще ряд серйозних захворювань.

Досягненням минулого року став і запуск у роботу другого діагностичного трейлера, в якому жінки проходять мамографію, отримують консультацію лікаря-мамолога, а чоловіки і жінки можуть перевірити стан шкіри і проконсультуватися з досвідченим дерматологом. Тепер діють два трейлери «Мобільна консультація», один з яких знаходиться в центрі Кропивницького, а другий «подорожує» по області, і наші фахівці надають допомогу мешканцям навіть найвіддаленіших районів Кіровоградщини.

Варто відзначити ще один підсумок року. В умовах, коли кордони держав закрилися, багато пацієнтів, які раніше виїжджали для лікування в інші країни, звернулися в наш центр.

Вони отримали можливість порівняти і зізналися, що ті вояжі були абсолютно не раціональними. Пацієнти пройшли у нас точно таке ж лікування, як в Європі, в Ізраїлі або в США: з використанням світових протоколів і обладнання експертного класу, а поруч з ними лікарі, які за рівнем кваліфікації ні в чому не поступаються закордонним.

Ми впевнені, що головний урок 2020 року — йти до намічених цілей, навіть під час кризи використовувати всі можливості і розвиватися за основним принципом «все для пацієнта».

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху