Головна/Яким був для нас 2020-й? Нові відділення, нові напрямки, нові послуги
11.04.2024

Яким був для нас 2020-й? Нові відділення, нові напрямки, нові послуги

Пандемія COVID-19 стала викликом не тільки для економіки нашої країни, але й для медицини. Ми прийняли виклик, і нам є чим пишатися. Здоров’я пацієнтів для нас завжди було, є і залишається головною цінністю. Тому, при здійснюванні безпрецедентних заходів безпеки, ми продовжували розвиватися.

У 2020 році відкрили відділення хірургії, яке оснащене новітнім обладнанням. У відділенні наші фахівці проводять всі види операцій, у тому числі лапароскопічні (без великих розрізів) і онкопластичні зі збереженням об `єму і форми грудей при лікуванні раку молочних залоз.

У рутинну практику впровадили біопсію сторожових лімфовузлів — хірургічну процедуру, яка дає можливість визначити, вражені вони метастазами чи ні. Це означає, що при «негативному» (без пухлинних клітин) сторожовому, не потрібно видаляти додаткові лімфатичні вузли. Тобто біопсія допомагає уникнути більш масштабного хірургічного втручання, що включає видалення багатьох лімфатичних вузлів. Зокрема, жінці, яка проходить лікування від раку грудей, не доведеться відчувати наслідки післяопераційної травми, такі як лімфостаз (набряк) руки.

У минулому році відбулася ще одна значна і важлива подія — центр став учасником програми клінічних досліджень. Для пацієнтів — це можливість отримати без оплати особистими коштами передове і дуже дороге лікування, доступ до якого у звичайній практиці поки обмежений.

Тут ми хочемо відзначити два головні моменти. Людям, які потребують лікування, клінічні дослідження дають надію і високі шанси на одужання, а для нас їх проведення — величезна честь і міжнародне визнання високого рівня клініки: відповідності обладнання і якості онкологічної допомоги світовим стандартам, що дозволяють проводити такі дослідження.

Стартувавши з клінічних досліджень з лікування раку легень, ми розширили список: додали рак сечового міхура і рак органів голови-шиї. У цьому році плануємо охопити ще ряд серйозних захворювань.

Досягненням минулого року став і запуск у роботу другого діагностичного трейлера, в якому жінки проходять мамографію, отримують консультацію лікаря-мамолога, а чоловіки і жінки можуть перевірити стан шкіри і проконсультуватися з досвідченим дерматологом. Тепер діють два трейлери «Мобільна консультація», один з яких знаходиться в центрі Кропивницького, а другий «подорожує» по області, і наші фахівці надають допомогу мешканцям навіть найвіддаленіших районів Кіровоградщини.

Варто відзначити ще один підсумок року. В умовах, коли кордони держав закрилися, багато пацієнтів, які раніше виїжджали для лікування в інші країни, звернулися в наш центр.

Вони отримали можливість порівняти і зізналися, що ті вояжі були абсолютно не раціональними. Пацієнти пройшли у нас точно таке ж лікування, як в Європі, в Ізраїлі або в США: з використанням світових протоколів і обладнання експертного класу, а поруч з ними лікарі, які за рівнем кваліфікації ні в чому не поступаються закордонним.

Ми впевнені, що головний урок 2020 року — йти до намічених цілей, навіть під час кризи використовувати всі можливості і розвиватися за основним принципом «все для пацієнта».

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Топ-5 способів профілактики раку Лікування
11.06.2024

Топ-5 способів профілактики раку

Відповідей на запитання: як жити, щоб не захворіти на рак, або як ніколи не захворіти на рак – не існує, але можна постаратися зробити все, що залежить безпосередньо від вас. Профілактика раку включає в себе ряд простих, але дуже важливих кроків, які допоможуть зменшити ризик захворювання. Здорове харчування Включайте в раціон більше фруктів, овочів, цільнозернових […]

Топ-5 способів профілактики раку
Степан Крулько
Перші ознаки раку Лікування
4.06.2024

Перші ознаки раку

Функціонування нашого організму – складна, унікальна, а інколи непередбачувана система. Наше тіло складається з трильйонів клітин. Кожна клітина має ядро, всередині якого є гени. Саме гени вказують клітині коли їй рости, працювати, ділитися та помирати. Зазвичай клітини дотримуються цих інструкцій і ми залишаємося здоровими. Якщо спростити, то гени — це ділянки молекули ДНК, які містять інформацію […]

чернги ш
Олег Черниш
Біопсія щитовидної залози Лікування
31.05.2024

Біопсія щитовидної залози

Сьогодні патології щитоподібної залози досить часто зустрічаються серед захворювань. До 70 років більшість населення стикається з даним захворюванням. Біопсія щитовидної залози – це забір невеликих зразків тканини з щитовидної залози для проведення лабораторних досліджень. Процедура займає всього кілька хвилин і є абсолютно безболісною. Для взяття зразків підозрілих тканин використовується тонка голка та шприц. Вузли щитоподібної […]

blyaher
Анна Бляхер
Доверху