Головна/З практики наших хірургів: оперативне лікування захворювань товстого кишківника
11.04.2024

З практики наших хірургів: оперативне лікування захворювань товстого кишківника

Цей клінічний випадок є яскравим прикладом того, як увага до себе може врятувати життя. Пацієнтка звернулася до нас зі скаргами, здавалося б, на «нешкідливі» симптоми — проноси та почуття здуття живота.

Лікар порадив пройти додаткові обстеження для визначення чіткого діагнозу. У ході передопераційного обстеження за даними фіброколоноскопії органів черевної порожнини визначили об’ємне новоутворення. Була проведена біопсія, КТ, МРТ, які допомогли з’ясувати діагноз та операбельність пухлини.

Пацієнтка отримала консультацію клінічного онколога, клінічний випадок розглянув междисциплінарний консиліум. Фахівці прийшли до висновку щодо проведення радикального оперативного лікування.

Хірурги Олександр Соколенко, Ярослав Пароконний та Олег Черниш успішно провели лапароскопічну лівобічну геміколектомію, тобто видалення лівої половини ободової кишки з перев’язкою та перетином нижніх брижових судин і формуванням анастомозу (з’єднання між собою відділів кишківника) і встановили стому. Після операції для пацієнтки запланований курс хіміотерапії, показаний згідно з її діагнозом за міжнародними стандартами.

А ми ще раз нагадуємо: не зволікайте зі зверненням до лікаря при будь-яких тривожних ознаках. Як бачите, у цьому випадку за поширеним «звичайним» симптомом маскувався рак. Завдяки знанням і професіоналізму наших фахівців вчасно розпочате онкологічне лікування.

Зі всіма методами лікування і діагностики можна ознайомитися тут: https://tomoclinic.ua/uk/

Телефонуйте за номером гарячої лінії: 0 800 33 08 21.

Наш контакт-центр працює і у вихідні.

У суботу і в неділю консультанти готові відповісти на ваші запитання так само, як і в будні дні, — записати вас на прийом до лікаря або на обстеження.

 

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху