Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Про клініку

Оncological Center TomoClinic>Про клініку

TomoClinic прийняв перших пацієнтів навесні 2015 року. Центр оснащений за прикладом найкращих онкологічних медичних центрів світу. В TomoClinic зосереджені технологічна міць найсучаснішого обладнання для ранньої діагностики і лікування раку.

У проектуванні і будівництві клініки брали участь кращі онкологи, радіологи, медичні фізики та інженери з більш ніж 10 країн, таких як: США, Німеччина, Іспанія, Грузія, Польща, Словаччина, Японія, Швеція.

При діагностиці і лікуванні раку ми застосовуємо кращі світові стандарти онкологічної допомоги. Це означає використання новітніх досягнень світової онкології і людяне, порядне і гуманне ставлення до пацієнта.

Віртуальний тур

Інвестиції в інфраструктуру

Відкриття центру стало можливим завдяки успішному формату приватно-державного партнерства між європейськими інвесторами і Кіровоградською областю. На прикладі TomoClinic можна побачити реально працюючу європейську модель розвитку медицини, в якій поєднуються інтереси пацієнта, держави та інвестора. Така співпраця дозволила нам максимально інвестувати в навчання фахівців, в дороге медичне обладнання останнього покоління, яке не має аналогів в Україні, і в створення потужної сучасної інфраструктури, відсунувши на другий план менш важливі для лікування пацієнтів організаційні питання.

Високі технології

TomoClinic — центр високих технологій і сучасних знань, які використовують кращі медичні центри світу для діагностики та лікування онкологічних захворювань.

Вперше в Україні в TomoClinic використовується метод томотерапіі для високоточного опромінення найскладніших пухлин різних розмірів і локалізацій. Використання двох лінійних прискорювачів (TomoTherapy® HD і Elekta Synergy®), а також діагностичного обладнання останнього покоління — це доказ початку нової ери діагностики і лікування раку в Україні.

Знання та досвід

Після відкриття TomoClinic Україна стала в один ряд з розвиненими країнами Східної і Центральної Європи, які успішно використовують метод томотерапіі з 2003 року.

При проектуванні центру ми використовували знання і практичний досвід виробників медичного обладнання, а також європейських онкологічних центрів, в яких вся інфраструктура працює на досягнення позитивного результату лікування і на комфортне перебування пацієнта. Фахівці центру стажувалися в клініках Німеччини та Польщі, які проповідують комплексний і щадний підхід в лікуванні раку.

Відеотур по TomoClinic

Першою реакцією багатьох пацієнтів, лікарів і партнерів після приїзду в TomoClinic є приємний шок і слова захоплення: «Ніколи не міг/могла подумати, що клініка такого рівня можлива в Україні, в Кропивницькому». Відвідувачів вражають можливості сучасного медичного обладнання, професіоналізм персоналу, організованість і продуманість медичних процесів. Завдяки відео-туру ви зможете сформувати своє перше враження про TomoClinic.

Такий саме підхід ми готові сьогодні запропонувати всім нашим пацієнтам.⁠