Головна/Лікування складних випадків раку з лінійним прискорювачем TomoTherapy
11.04.2024

Лікування складних випадків раку з лінійним прискорювачем TomoTherapy

У разі, коли пацієнту необхідно опромінити одночасно спинний і головний мозок, зона опромінення виходить дуже довгою. І на класичному лінійному прискорювачі складно провести променеве лікування так, щоб воно було згубним для пухлини і безпечним для здорових органів.

У разі променевої терапії на звичайному лінійному прискорювачі можуть виникати променеві опіки, падіння показників крові, некроз тканин, рецидив… Тому в деяких особливих випадках важливо застосовувати складні техніки опромінення, висувати високі вимоги до обладнання та підготовки фахівців.

У центрі TomoClinic є обладнання та фахівці, здатні провести променеве лікування практично будь-якої складності — від радіохірургії крихітних утворень до краніоспінальних опромінень, сарком великих розмірів або чималих площ шкіри.

облучение сложных опухолей

Гарячі і холодні вогнища: суть завдання

Стандартний розмір поля опромінення лінійного прискорювача — 40 на 40 сантиметрів, але пухлина завжди має неідеальну форму і може мати більш масштабне розташування. На традиційних лінійних прискорювачах фахівці змушені «стикувати» 2-3 поля опромінення один з одним протягом 25-30 сеансів.

У місцях з’єднання ці поля можуть перетинатися або не сходитися. В результаті цього з’являються відповідно «гарячі» і «холодні» вогнища опромінення, тобто доза в цих місцях може бути вище або нижче необхідної.

Гаряче вогнище в мішені може викликати некроз тканин, а холодне через недостатнє опромінення пухлини — ризик рецидиву в майбутньому.

Чому до нас звертаються для краніоспінального опромінення пухлин?

Завдання фахівців TomoClinic — забезпечити відсутність цих холодних і гарячих зон. Тому в таких ситуаціях звертаються до лінійного прискорювача TomoTherapy від компанії Accuray. Апарат в нашій клініці дозволяє комфортно працювати з довгими мішенями: максимальна довжина поля опромінення на ньому становить 135 сантиметрів.

В ході реалізації плану лікування стіл апарату постійно рухається, що дозволяє уникнути нашарування полів на відміну від традиційного лінійного прискорювача. Ми можемо опромінити мішень з усіх напрямків навколо пацієнта, зробити це максимально рівномірно, скоротити вплив променів на здорові тканини і органи.

Для досягнення такого рівня якості лікування пацієнти і приїжджають в Кропивницький, в TomoClinic, з усієї країни. Запишіться на консультацію за телефонами, вказаними на нашому сайті!

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху