Головна/Ми поруч: підтримка від першого дня лікування
11.04.2024

Ми поруч: підтримка від першого дня лікування

Із завідувачкою реабілітаційним відділенням Інною Канівець відбувся щирий діалог щодо центру відновлення TomoClinic.

—   Розкажіть про ваш шлях, як очолили реабілітаційне відділення. 

—   Я допомагаю людям вже 5 років. Використовую дієві методи психоаналізу, арт-терапії, когнітивної та позитивної психології. Працювала в медінституті, а згодом мені запропонували посаду завідувачки реабілітаційним відділом TomoClinic.

—   Чим центр відновлення для онкопацієнтів у Кропивницкому відрізняється від інших?

—   Вузькоспеціалізованих реабілітаційних центрів в Україні обмаль, особливо тих, що мають специфіку роботи з онкопацієнтами. Наш — новий. Тут працює молода і професійна  команда фахівців: 2 досвідчених реабілітологи, дієтолог, санітарки, медсестри.

—   Кому ви б порадили до вас звернутися? Тим паче, послуги центру відновлення для пацієнтів TomoClinic є безкоштовними.

—   Реабілітація необхідна всім пацієнтам, тож у нас задіяний підхід до повного спектру онкологічних захворювань. Універсальної програми для всіх онкоодужуючих не може бути, тому що у людей різні діагнози, різний загальний стан здоров’я.  Тож наші реабілітологи, психолог і лікарі розробляють програми індивідуально для кожного пацієнта. До того ж, фахівці орієнтуються на міжнародний досвід та програми реабілітаційних центрів світового рівня. Запрошуємо відновитися пацієнтів із захворюваннями молочної залози, з проктологічними, гінекологічними проблемами, після операцій.

centr-vidnovlennya-kropivnitskiy

—   З чого починається реабілітаційний супровід?

—   Момент, коли пацієнт дізнався діагноз. Всі наші зусилля спрямовані на те, щоб лікування не нагадувало тяжку боротьбу, а стало лише етапом життя. З цим треба і з цим можна жити, до того ж, якісно. Тож ми пояснюємо ці істини, і людина себе готує до того, з чим може зіткнутися та що може очікувати. Дбаємо не тільки про фізичне здоров’я, а й про емоційний стан. Коли пацієнт налаштований на лікування, це допомагає організму протистояти хворобі. У центрі ми створюємо всі умови задля цілковитого покращення, людина стає на ноги — фізично та психологічно.

—   Що допомагає відновитися найшвидше та найкращим чином?

—   Комплексний підхід ефективніший, ніж просто звернення до психолога або діалог з друзями, близькими. Харчування, вправи, сон, психологічна підтримка — все це працює на результат. Наприклад, ароматерапія: цей метод не тільки впливає на органи відчуття, а й працює значно глибше. Внутрішня активація організму, покращення імунітету, оптимізм — «бонус», який пацієнт отримує разом із приємними ароматами. А ще, в залі для ароматерапії розташовано 8 крісел, і люди розуміють: я не один. Група підтримки тримає на плаву. Це веде до здорового мислення і відновлення.

—   Наскільки важлива реабілітація на шляху до одужання на вашу думку?

—  Психологічний стан — це фундамент. І реабілітація — одна з найважливіших складових комплексного лікування. Працює все разом: якість лікування, кваліфікація персоналу, реабілітаційні заходи. Все це неабияк важливо для досягнення позитивного результату.

—   Що б ви порадили пацієнтам TomoClinic?

—  Розповім одну історію, що трапилася навесні 2020 року — тоді я вперше працювала з онкохворим чоловіком. Він прагнув жити, але опускав руки після 8 курсів хімії. Тоді я зрозуміла: це виклик, і я маю допомогти попри все. 12 терапевтичних занять, регулярні вправи, діалог з дружиною — все було задіяно, щоб чоловік продовжував жити і бути здоровим. Тобто я раджу пацієнтам бути в одній команді з близькими, лікарями та реабілітологами.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху