Головна/Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?
11.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся.

  1. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку та прийняття.
  2. На першій діагностичній консультації психолог встановлює незримий ланцюжок довіри, без якої подальша робота просто неможлива.
  3. У ході діалогу фахівець розуміє, які особисті ситуації «нашаровуються» на стрес у зв’язку з хворобою (власною чи у родича), які труднощі вимагають уваги та прояснення.
  4. Психолог ніколи не залишається за емоційною «огорожею», а виявляє співчуття та емпатію, які необхідні людині, що звернулася по допомогу.

Як потрапити до онкопсихолога TomoClinic?

Первинна безкоштовна консультація психолога Яніни Петренко — для тих, хто вперше відвідав клініку та записався на зустріч до онколога. Також 3 безкоштовні консультації онкопсихолога доступні пацієнтам, які проходять у клініці протипухлинне лікування.

Як показує досвід, іноді таких трьох зустрічей буває достатньо, коли пацієнт дезорієнтований і потребує адаптації до лікування. Онкопсихолог допомагає розібратися не тільки з прийняттям діагнозу, а й з вирішенням особистих труднощів, внутрішніх завдань, моментів вибору, питань самореалізації і самоцінності. Деякі пацієнти переживають більше про роботу, а не про здоров’я — це ергопатичний тип ставлення до хвороби (втеча від хвороби в роботу). У таких випадках допомагає переосмислення пріоритетів.

У більш складних ситуаціях необхідно 6-12 консультацій онкопсихолога, кожна з яких триває приблизно 50 хвилин. Така кількість сеансів вважається стандартною у роботі психолога з пацієнтом.

Трьох консультацій іноді достатньо для маленького дива

Яніна Петренко, онкопсихолог TomoClinic: «Досить часто можна обмежитися мінімальною кількістю зустрічей із психологом. Нещодавно до мене прийшла пацієнтка у пригніченому стані, це був уже не перший рецидив. Болюча ситуація повторилася, і жінці потрібно було знову проходити ті ж самі етапи прийняття діагнозу. Після першої зустрічі клієнтка адаптувалася до лікування та виявила щире бажання прийти до мого кабінету ще раз. За три безкоштовні консультації ми не тільки відкрито поговорили, обговорили труднощі. Я також помітила, як змінилося мислення пацієнтки, вона почала бачити інші сторони свого життя. Вже на третю консультацію жінка прийшла з усмішкою на обличчі, в яскравому одязі, із нафарбованими губами. Говорила зі мною вже зовсім про інші — важливіші та цінніші для неї речі, бо проговорила вголос найболючіше для себе на попередніх наших зустрічах. Пацієнтка закінчила лікування у більш адаптованому стані, вирушила у туристичну поїздку, а після повернення вийшла на улюблену роботу».

Для запису до онкосихолога TomoClinic залиште заявку на нашому сайті https://tomoclinic.ua/ або зателефонуйте за номером 0 800 33 12 14. Наш контакт-центр працює і у вихідні. У суботу та в неділю консультанти готові відповісти на ваші запитання так само, як і у будні дні, — записати вас на прийом до лікаря чи на обстеження.

Зробіть крок до власного здоров’я та психологічного балансу на будь-якому етапі лікування!

 

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху