Головна/Чому ми видаємо СD диск з результатами КТ і МРТ замість плівки?
11.04.2024

Чому ми видаємо СD диск з результатами КТ і МРТ замість плівки?

Сучасний світ переходить на більш точне обладнання для діагностики, а разом з цим трансформується і підхід до відображення результатів дослідження. Зображення КТ і МРТ в TomoClinic записуються безкоштовно, як правило, в цифровому вигляді на диск, в спеціальному форматі DICOM. Так ваш лікуючий лікар зможе детально розглянути знімки на екрані комп’ютера, що доповнить картину для установки точного діагнозу.

Пацієнтові не видають плівку, якщо відсутня така позначка лікаря в направленні на дослідження. Якщо ж така позначка є, то пам’ятайте: ілюстрації на плівці не є офіційним документом, а їх друк на плівці можливий за додаткову плату. До того ж, ми не робимо копії дисків або ксерокси висновків.

Чому диск краще знімків?

  1. Він зберігає всі зображення (від 800 до 3000), тоді як на плівку потрапляють лише окремі кадри.
  2. Лікар зможе більш професійно і ефективно їх проаналізувати: знімки чіткіші на екрані монітора, ніж при розгляді плівки на світлі.
  3. Спеціальні програми дадуть можливість збільшити знімок, створити необхідні вимірювання, побудувати 3D-модель новоутворення, порівняти зображення.
  4. Кадри дослідження на плівці зазвичай дрібні, тому якісно їх проаналізувати складно.
  5. Ви можете легко відправити диск в електронному вигляді в будь-яку точку планети, що не можна зробити з плівкою.

Дбайливо зберігайте диск з файлами: це може знадобитися вашому лікареві або іншому незалежному медичному експерту для аналізу динаміки ситуації.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху