Головна/В TomoClinic відбувся майстер-клас для хірургів з усієї України
11.04.2024

В TomoClinic відбувся майстер-клас для хірургів з усієї України

В рамках майстер-класу з торакальної хірургії на базі нашої клініки була проведена трепан-біопсія під КТ-контролем. Захід для фахівців з усієї України проводив провідний спеціаліст, торакальний хірург клінічної лікарні «Феофанія» (м.Київ) Володимир Войтко.

Майстер-клас з торканої хірургії в нашому центрі відбувся для підвищення рівня обізнаності про сучасні та ефективні методи біопсії легенів. Захід продемонстрував спеціалістам, як має проходити діагностика та визначення типу новоутворень легенів за допомогою точної біопсії під КТ-контролем в режимі реального часу.

Була проведена біопсія для пацієнтки з множинними новоутвореннями в легенях — органа, що постійно перебуває у русі. Завдяки візуальному контролю голки торакальний хірург зміг поцілити в крихітну пухлину розміром 3-5 мм.

торакальная хирургия

Біопсія під КТ-контролем в режимі реального часу дозволила взяти найбільш інформативну ділянку пухлини, що допоможе поставити максимально точний діагноз. Пацієнт того ж дня повернувся додому і отримав достовірний результат діагностики вже через пару днів.

За рахунок постійного контролю біопсійної голки і положення пацієнта забір матеріалу проводився максимально безпечно і дозволила уникнути ускладнень, які іноді можуть виникати при інших видах біопсії.

Подібні біопсії в TomoClinic проводяться регулярно. Вони необхідні, коли онкодіагноз пацієнта ще не підтверджений, а для цього важливо зібрати максимум інформації. Обов’язковим етапом діагностики стає морфологічна верифікація, для якої і проводять біопсію.

соколенко хирург войтко

TomoClinic є одним з небагатьох медичних закладів України, де займаються інтервенційною радіологією та застосовують малоінвазивні методи оперативного втручання. Нам дуже приємно, що наш заклад є потужною площадкою для проведення майстер-класів з цієї області медицини. Фахівці TomoClinic проходять постійне навчання в Європі та мають можливість обмінятися досвідом із спеціалістами України.

«Подібні заходи та майстер-класи в TomoClinic ми проводимо вже не вперше, — ділиться з нами торакальний хірург з Києва Володимир Войтко. — Перший з них відбувся ще в 2017 році. З того часу враження від бази TomoClinic тільки найкращі».

Такі біопсії допомагають визначити природу новоутворень грудної клітки, легень та межистіння. А такі заходи дають більше можливостей для розвитку професіоналізму та обміну досвідом, знайомлять з медичним центром та його широким спектром послуг для пацієнтів.

Торакальний хірург клінічної лікарні «Феофанія» (м.Київ) Володимир Войтко та головний лікар TomoClinic Степан Крулько залишили свої відгуки про захід, що успішно відбувся.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя Лікування
23.06.2024

Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя

Рак – одне з найнебезпечніших захворювань сучасності, яке може атакувати будь-яку частину нашого організму. Цей ворог не має жалю до своїх жертв, тому важливо бути завжди насторожі і знати його “обличчя”. Основні симптоми раку можуть бути різними і залежать від типу захворювання. Найпоширеніші ознаки раку включають незвичайні кровотечі, швидку втрату ваги, постійне втомлення, зміни в […]

чернги ш
Олег Черниш
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

Лікування онкологічних захворювань завжди є складним та індивідуальним процесом. Тому вибір методу, який буде застосовуватися, залежить від багатьох факторів, таких як тип раку, стадія захворювання, загальний стан пацієнта та його власні побажання. Отже, важливо розуміти, що немає універсального “найкращого” методу лікування, оскільки кожен випадок є унікальним. Хірургічне втручання є одним із основних методів боротьби з […]

Який метод лікування онкології є найкращим?
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я.

Нові технології та досягнення у лікуванні раку повністю змінили уявлення про можливості медицини. Пацієнти після лікування онкологічних захворювань сьогодні можуть повернутися до повноцінного життя. Вчені сподіваються, що цей прогрес буде зростати з кожним роком. І докладають до цього багато зусиль. Завдяки чому це можливо? На щастя, люди стали більш свідомо ставитися до свого здоров’я, а […]

лікар 18
Алла Кухар
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Доверху