Головна/В TomoClinic веде прийом фахівець з інтервенційної радіології, лікар-кардіолог Віталій Крошка
11.04.2024

В TomoClinic веде прийом фахівець з інтервенційної радіології, лікар-кардіолог Віталій Крошка

Віталій Крошка — лікар з великим досвідом в інтервенційній радіології, в тому числі в інтервенційній кардіології і кардіохірургії. Пройшов підготовку в провідних клініках Франції (Париж) і Угорщині (Будапешт). Багато років керував рентгено-ендоваскулярним блоком в Обласному клінічному кардіологічному центрі.

Доктор Крошка — експерт в інтервенційній радіології. За допомогою ангіографічної системи Toshiba Infinix-i Dual plane, встановленої в TomoClinic, проводить лікувальні та діагностичні процедури:

  • хіміоемболізація при раку печінки і колоректальному раці;
  • емболізація, в тому числі маткових артерій;
  • імплантація спеціальних маркерів в пухлину перед операцією і після опромінення;
  • дренування жовчних проток;
  • діагностична ангіографія судин в різних частинах тіла (шия, голова, серце, кінцівки, внутрішні органи) — метод дозволяє виявити будь-які відхилення від норми (ураження, патології).

Як фахівець з інтервенційної кардіології і кардіохірургії виконує:

  • коронарографію — дослідження судин серця (ангіографія судин серця);
  • стентування коронарних артерій — відновлення просвіту артерій.

Таким чином, наш центр розширив список послуг і відкрив нові напрямки роботи: інтервенційна кардіологія, діагностика серцево-судинних захворювань у пацієнтів з онкологічними захворюваннями і без них.

Лікар-кардіолог Віталій Крошка бере участь в міждисциплінарному консиліумі, де приймають рішення про тактику комплексного лікування з урахуванням стану всіх органів і систем пацієнта.

«Знаючи про стан серця, можна вилікувати пацієнта або продовжити його життя і поліпшити її якість, — пояснює кардіолог Віталій Крошка. — Для онкологічних хворих важливо максимально знизити ризик інфаркту. Ми повинні зробити все можливе, щоб уникнути небезпечної ситуації і вчасно провести лікування основного захворювання».

 

 

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя Лікування
23.06.2024

Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя

Рак – одне з найнебезпечніших захворювань сучасності, яке може атакувати будь-яку частину нашого організму. Цей ворог не має жалю до своїх жертв, тому важливо бути завжди насторожі і знати його “обличчя”. Основні симптоми раку можуть бути різними і залежать від типу захворювання. Найпоширеніші ознаки раку включають незвичайні кровотечі, швидку втрату ваги, постійне втомлення, зміни в […]

чернги ш
Олег Черниш
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

Лікування онкологічних захворювань завжди є складним та індивідуальним процесом. Тому вибір методу, який буде застосовуватися, залежить від багатьох факторів, таких як тип раку, стадія захворювання, загальний стан пацієнта та його власні побажання. Отже, важливо розуміти, що немає універсального “найкращого” методу лікування, оскільки кожен випадок є унікальним. Хірургічне втручання є одним із основних методів боротьби з […]

Який метод лікування онкології є найкращим?
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я.

Нові технології та досягнення у лікуванні раку повністю змінили уявлення про можливості медицини. Пацієнти після лікування онкологічних захворювань сьогодні можуть повернутися до повноцінного життя. Вчені сподіваються, що цей прогрес буде зростати з кожним роком. І докладають до цього багато зусиль. Завдяки чому це можливо? На щастя, люди стали більш свідомо ставитися до свого здоров’я, а […]

лікар 18
Алла Кухар
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Доверху