Головна/В TomoClinic веде прийом фахівець з інтервенційної радіології, лікар-кардіолог Віталій Крошка
11.04.2024

В TomoClinic веде прийом фахівець з інтервенційної радіології, лікар-кардіолог Віталій Крошка

Віталій Крошка — лікар з великим досвідом в інтервенційній радіології, в тому числі в інтервенційній кардіології і кардіохірургії. Пройшов підготовку в провідних клініках Франції (Париж) і Угорщині (Будапешт). Багато років керував рентгено-ендоваскулярним блоком в Обласному клінічному кардіологічному центрі.

Доктор Крошка — експерт в інтервенційній радіології. За допомогою ангіографічної системи Toshiba Infinix-i Dual plane, встановленої в TomoClinic, проводить лікувальні та діагностичні процедури:

  • хіміоемболізація при раку печінки і колоректальному раці;
  • емболізація, в тому числі маткових артерій;
  • імплантація спеціальних маркерів в пухлину перед операцією і після опромінення;
  • дренування жовчних проток;
  • діагностична ангіографія судин в різних частинах тіла (шия, голова, серце, кінцівки, внутрішні органи) — метод дозволяє виявити будь-які відхилення від норми (ураження, патології).

Як фахівець з інтервенційної кардіології і кардіохірургії виконує:

  • коронарографію — дослідження судин серця (ангіографія судин серця);
  • стентування коронарних артерій — відновлення просвіту артерій.

Таким чином, наш центр розширив список послуг і відкрив нові напрямки роботи: інтервенційна кардіологія, діагностика серцево-судинних захворювань у пацієнтів з онкологічними захворюваннями і без них.

Лікар-кардіолог Віталій Крошка бере участь в міждисциплінарному консиліумі, де приймають рішення про тактику комплексного лікування з урахуванням стану всіх органів і систем пацієнта.

«Знаючи про стан серця, можна вилікувати пацієнта або продовжити його життя і поліпшити її якість, — пояснює кардіолог Віталій Крошка. — Для онкологічних хворих важливо максимально знизити ризик інфаркту. Ми повинні зробити все можливе, щоб уникнути небезпечної ситуації і вчасно провести лікування основного захворювання».

 

 

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху