Головна/Гарна новина: ми запускаємо центр відновлення для пацієнтів
11.04.2024

Гарна новина: ми запускаємо центр відновлення для пацієнтів

Раніше пацієнти поступово відновлювали свій організм та емоційний стан вже після завершення лікування. Але за останні роки все змінилося. Спеціалісти прийшли до того, що реабілітаційні комплекси потрібно призначати пацієнту одразу після встановлення діагнозу і проводити одночасно з лікуванням та після нього. Програма і тривалість реабілітаціонного періоду у кожного своя, і це має визначати лікар-онколог.

Що допомагає достойно пройти етап лікування та якісно відновитися після нього?

 • фізична активність
 • психологічна підтримка
 • фізіотерапевтичні процедури
 • корисне харчування, гарний сон і релаксація

реабілітація онкопацієнтів

В процесі відновлення пацієнт отримує те, що втратив через хворобу:

 1. Відновлює працездатність, в повному та частковому вигляді, якщо одужав.
 2. Адаптується до нового психофізичного стану, якщо працездатність не відновилася.
 3. Зберігає ресурси організму та відновлює якість свого життя, якщо хворобу не подолано.

Завдяки етапу реабілітації пацієнти навіть з четвертою стадією онкологічних захворювань іноді можуть жити роками, стримуючи прогрес хвороби і продовжуючи вести здоровий спосіб життя.

Центр відновлення TomoClinic розпочинає свою роботу

В рамках державно-приватного партнерства ТоmoClinic з Кіровоградським онкологічним центром з’явилася ініціатива, яка набула своєї успішної реалізації. Відтепер кожен пацієнт нашої клініки разом з лікуванням має змогу отримати повний комплекс реабілітації, що включає сучасні, корисні та безкоштовні послуги.

 • ЛФК (лікувальна фізкультура)
 • Індивідуальні та групові програми занять для різних груп м’язів
 • Консультація реабілітолога, лікаря-фізичного терапевта і інструктора — Ірини Дишлової
 • Пневмомасаж, лімфодренажний масаж
 • Озонотерапія, кисневі коктейлі
 • Ароматерапія, інгаляції
 • Вправи з інтерактивним килимком
 • Психологічне розвантаження та релаксація

реабілітація томоклінік

До нас звертаються пацієнти з патологіями молочних залоз, гінекологічними, проктологічними, урологічними захворюваннями під час та після проходження курсу променевої терапії та хірургії.

Де знаходиться центр відновлення?

Послуги можна отримати в Кропивницькому вже зараз, тож чекаємо всіх бажаючих на 7 поверсі Обласного клінічного онкологічного центру Кіровоградської обласної ради. Комплекс процедур з відновлення пацієнтів має супроводжувати лікування і посилювати його ефективність, тож ми робимо для цього все можливе.

 

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Здоров’я молочної залози Лікування
12.07.2024

Здоров’я молочної залози

Здоров’я молочної залози – тема, яка хвилює багатьох жінок і вимагає особливої уваги. Чи знали ви, що вчасне виявлення та профілактика можуть врятувати ваше життя? Як лікар, я бачив безліч випадків, коли знання і своєчасні дії робили справжні дива. У цій статті я поділюся з вами найважливішими аспектами здоров’я молочних залоз, які повинна знати кожна […]

караськов
Дмитро Караськов
Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання? Лікування
10.07.2024

Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання?

З кожним роком вивчення генетики набирає все більшої популярності, відкриваючи нові горизонти в розумінні складних процесів, які відбуваються в нашому організмі. Одним з таких процесів є розвиток раку. Існує багато факторів, які можуть вплинути на виникнення цього захворювання, і одним із них є спадковість. Генетичні зміни, або мутації, які можуть бути передані від батьків до […]

гречанюк
Вікторія Гречанюк
Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити? Лікування
6.07.2024

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?

Онкологічні обстеження відіграють важливу роль у ранньому виявленні та ефективному лікуванні онкопатології. Рання діагностика дозволяє виявити рак на ранніх стадіях, коли він ще не поширився і лікування може бути найбільш успішним. Різні типи онкології вимагають різних підходів до обстеження, і регулярні медичні обстеження можуть суттєво підвищити шанси на успішне лікування. Важливо знати, які обстеження необхідно […]

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?
Степан Крулько
Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт? Лікування
4.07.2024

Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт?

Хіміотерапія є одним з основних методів лікування онкологічних захворювань, який використовує потужні медикаменти для знищення ракових клітин. Хоча вона може бути дуже дієвою, хіміотерапія часто супроводжується побічними ефектами, що можуть викликати значний дискомфорт. Знання про те, як зменшити ці побічні ефекти, може суттєво покращити якість життя пацієнтів під час терапії. Одним з найбільш поширених побічних […]

лікар 8
Валерія Бірюк
Доверху