Головна/Чому важливо заздалегідь прийти на УЗД, КТ та МРТ?
11.04.2024

Чому важливо заздалегідь прийти на УЗД, КТ та МРТ?

Якщо дослідження проводиться без контрастного посилення, пацієнту потрібно бути в нашій клініці за 30 хвилин до початку діагностики. Якщо ж застосовується контрастне посилення, приходьте за годину.

Це важливо для того, щоб правильно підготуватися до дослідження: надати паспортні дані, заповнити всі необхідні документи, задати важливі питання і отримати відповіді.

Також діагносту потрібно ознайомитися з направленням на діагностичну процедуру, розглянути і проаналізувати медичну документацію (попередні УЗД/КТ/МРТ дослідження, післяопераційні виписки, витяги з історії хвороби або амбулаторної картки, знімки і заключення). Ви не повинні забути повідомити про прийняті лікарські препарати, можливі алергічні реакції, супутні захворювання, вагітність.

Якщо при діагностиці потрібно вводити контрастну речовину, то важливо дізнатися про протипоказання, зробити аналіз крові на сечовину і креатинін, надати результати цих аналізів перед проведенням діагностики. Також пацієнту треба підписати письмову згоду на проведення процедури, при необхідності отримати консультацію алерголога, а при діагностиці певних органів випити достатню кількість води.

Вас приготують до процедури, переодягнуть в спеціальний одноразовий одяг, знімуть металеві предмети. Фахівці TomoClinic зроблять все необхідне для того, щоб дослідження було проведено своєчасно, якісно і з дотриманням всіх правил.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Топ-5 способів профілактики раку Лікування
11.06.2024

Топ-5 способів профілактики раку

Відповідей на запитання: як жити, щоб не захворіти на рак, або як ніколи не захворіти на рак – не існує, але можна постаратися зробити все, що залежить безпосередньо від вас. Профілактика раку включає в себе ряд простих, але дуже важливих кроків, які допоможуть зменшити ризик захворювання. Здорове харчування Включайте в раціон більше фруктів, овочів, цільнозернових […]

Топ-5 способів профілактики раку
Степан Крулько
Перші ознаки раку Лікування
4.06.2024

Перші ознаки раку

Функціонування нашого організму – складна, унікальна, а інколи непередбачувана система. Наше тіло складається з трильйонів клітин. Кожна клітина має ядро, всередині якого є гени. Саме гени вказують клітині коли їй рости, працювати, ділитися та помирати. Зазвичай клітини дотримуються цих інструкцій і ми залишаємося здоровими. Якщо спростити, то гени — це ділянки молекули ДНК, які містять інформацію […]

чернги ш
Олег Черниш
Біопсія щитовидної залози Лікування
31.05.2024

Біопсія щитовидної залози

Сьогодні патології щитоподібної залози досить часто зустрічаються серед захворювань. До 70 років більшість населення стикається з даним захворюванням. Біопсія щитовидної залози – це забір невеликих зразків тканини з щитовидної залози для проведення лабораторних досліджень. Процедура займає всього кілька хвилин і є абсолютно безболісною. Для взяття зразків підозрілих тканин використовується тонка голка та шприц. Вузли щитоподібної […]

blyaher
Анна Бляхер
Доверху