Головна/Чому важливо заздалегідь прийти на УЗД, КТ та МРТ?
11.04.2024

Чому важливо заздалегідь прийти на УЗД, КТ та МРТ?

Якщо дослідження проводиться без контрастного посилення, пацієнту потрібно бути в нашій клініці за 30 хвилин до початку діагностики. Якщо ж застосовується контрастне посилення, приходьте за годину.

Це важливо для того, щоб правильно підготуватися до дослідження: надати паспортні дані, заповнити всі необхідні документи, задати важливі питання і отримати відповіді.

Також діагносту потрібно ознайомитися з направленням на діагностичну процедуру, розглянути і проаналізувати медичну документацію (попередні УЗД/КТ/МРТ дослідження, післяопераційні виписки, витяги з історії хвороби або амбулаторної картки, знімки і заключення). Ви не повинні забути повідомити про прийняті лікарські препарати, можливі алергічні реакції, супутні захворювання, вагітність.

Якщо при діагностиці потрібно вводити контрастну речовину, то важливо дізнатися про протипоказання, зробити аналіз крові на сечовину і креатинін, надати результати цих аналізів перед проведенням діагностики. Також пацієнту треба підписати письмову згоду на проведення процедури, при необхідності отримати консультацію алерголога, а при діагностиці певних органів випити достатню кількість води.

Вас приготують до процедури, переодягнуть в спеціальний одноразовий одяг, знімуть металеві предмети. Фахівці TomoClinic зроблять все необхідне для того, щоб дослідження було проведено своєчасно, якісно і з дотриманням всіх правил.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху