Головна/Променева терапія до і після хірургії: наскільки важливим є цей інструмент?
11.04.2024

Променева терапія до і після хірургії: наскільки важливим є цей інструмент?

Методи лікування раку найбільш ефективно працюють в комплексі. Променева терапія — один з елементів комплексного лікування. 70% всіх онкопацієнтів вона показана до або після операції. Проведення якісної променевої терапії є принципово важливим, тому до вибору інструменту опромінення треба підійти серйозно.

Пухлина може бути неоперабельною, але правильно проведена променева терапія може максимально скоротити обсяг пухлини і перевести таким чином неоперабельні випадки в операбельні.

Неякісна променева терапія може призвести до ускладнень (свищі, опіки, деструкції, деформації і т.д.), що веде до різних захворювань. Пацієнт може «забути» про пухлину, залишивши цей діагноз у минулому, але при цьому почати боротися з наслідками лікування онкологічного захворювання.

Основний критерій якісного опромінення — це точність і, як наслідок, ефективність лікування. У TomoClinic на етапі променевої терапії підключається обладнання, яке гарантовано доставляє необхідну дозу опромінення до пухлини і мінімально впливає на прилеглі органи/тканини.

Також опромінення проводять після операції з метою мінімізації ризиків повторного виникнення пухлини. Адже жоден хірург не може бути впевненим у тому, що в процесі операції видалив з організму пацієнта 100% пухлинних клітин. У таких випадках після хірургічного методу часто показане опромінення ложа пухлини, щоб знищити залишені патологічні клітини.

Якщо етап променевої терапії буде проведено неякісно, ​​відсоток ймовірності появи рецидиву може збільшитися.

Чи важливо вибрати правильний інструмент в лікуванні раку? Чи важливо обрати клініку з найсучаснішим, точним і ефективним обладнанням? Чи важливо прагнути якості лікування на кожному з етапів? Вважаємо, що відповідь очевидна.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху